Sayfa 546/548 İlkİlk ... 46446496536544545546547548 SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Alanya
    Gönderi
    2,957
    Blog Entries
    4
    Sabır Taşı...
    Mantık sizi A noktasından B noktasına götürür. Hayal gücü ise her yere.

2. Bu senet kottan çıkacaktı vazmı gectıler yoksa...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Kottan çıkacağıyla ilgili bir yazı varmı

Venus E3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by kura01 Yazıyı Oku
    Kottan çıkacağıyla ilgili bir yazı varmı

Olmazmı neden boş burası 8 lerden aldılar tum malı çıkacaz diye kap a bakın..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

KAP : Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında DGZTE.E paylarında 11/01/2019 tarihli işlemlerden (seans başından) 25/01/2019 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacaktır.
    VBTS kapsamında DGZTE.E paylarında uygulanmakta olan açığa satış ve kredili işlem yasağı brüt takas uygulaması ile birlikte 25/01/2019 tarihine (seans sonuna) kadar devam edecektir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Kap : Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, DGZTE.E payları 14/01/2019 tarihli işlemlerden (seans başından) 28/01/ 2019 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar tek fiyat işlem yöntemi ile işlem görecektir.
    VBTS kapsamında, DGZTE.E paylarında uygulanmakta olan açığa satış ve kredili işlem yasağı ve brüt takas uygulaması ise tek fiyat işlem yöntemi ile birlikte 28/01/2019 tarihine ( seans sonuna) kadar devam edecektir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Tek fiyat kime yarar sağlar,,, Küçük yatırım cıyamı ,,,,ytd

8. Borsa kotundan çıktımı yrd.

Sayfa 546/548 İlkİlk ... 46446496536544545546547548 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •