Sayfa 411/548 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 3,281 - 3,288 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by Iron-i Yazıyı Oku
    Oyle degil hocam, Saat 15:30 daki kuru sabit aliyorlar. 15:30 daki kur gunluk kur oluyor yani. MB bu bir yerde sabitlemesi lazim gunlukte uluslararasi para iliskileri bakimindan. Saygilar.
    4.4380 miş saat 15:30 da. Neyse çok önemli değıl. Hergün 10 kuruş artıyor neredeyse. Böyle devam ederse merkezin faizi artirması an meselesi. Şu devir işi biran önce olsa da bu kur çarpanını cebimize koysak. Sonrası maksimim 2 ay beklemek kalıyor.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Faiz arttiramaz, dusurmeye calisiyor yoneticiler, o yuzden iciniz rahat olsun. Aynen oyle bekliyoruz.

3. Dolar daha da gitme. Yeter yav. Ulke sıkıntıya girecek. Varsin bizim cagri buraları olsun Yeminle 5 e gitmesini istemiyorum. Az daha fazla kazanacaz diye ulke elden gidecek

4.  Alıntı Originally Posted by rabıta Yazıyı Oku
    Dolar daha da gitme. Yeter yav. Ulke sıkıntıya girecek. Varsin bizim cagri buraları olsun Yeminle 5 e gitmesini istemiyorum. Az daha fazla kazanacaz diye ulke elden gidecek
    Bende aynı düşüncedeyim gemi battıktan sonra cebindeki paranın bir kıymeti kalmaz. 4,44 kur üzerinden tam 6 TL çağrı fiyatı var. Yeter de artar bile çok şükür.

5.  Alıntı Originally Posted by rabıta Yazıyı Oku
    Dolar daha da gitme. Yeter yav. Ulke sıkıntıya girecek. Varsin bizim cagri buraları olsun Yeminle 5 e gitmesini istemiyorum. Az daha fazla kazanacaz diye ulke elden gidecek
    Seçime kadar 4.70 bile olabilir. Eyyyy faiz lobisi eyyyy dolar lobisi denerek bu yükseliş bile pozitif yönde kullanılabileceği için hükümet açısından çok büyük bir sıkıntı olmadığı aşikar. Hükümetin bile ipinde değil yükseliş, biz ky olarak ne yapalım.

SM-J710GN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Şuan elinde dolar olan için net % 15 risksiz getiri potansiyeli var ve marbas hala saçma sapan işlemler yaparken kimse buna dur diyemiyor. 4 yıllık banka faizini en geç 2 ayda alabiliyorsun. Bizim bu borsayı anlamak cidden zor. Son kuruşa kadar buradayım gelen her kuruşada alıyorum adam hala 37.000 lot satış yazabiliyor 5.27 ye ve kimse onu almıyor. Yatırımcı yok herkes kuMARBAS olmuş. Tahtada işlem yapan Marbas A1 AK Philipp Tacirler Yatırım İş TEB ICBC hepsi aynı grup olduğu okadar açıkki.

7. Hele devir gerçekleşsin ve sonrasında pay alım teklifi sunulsun bakalım.
    İnş o zamanda bu fiyatlarda olur da bulabildiğim alabildiğim ne kadar kredi varsa çeker girerim.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

8.  Alıntı Originally Posted by 1BRAH1M Yazıyı Oku
    Şuan elinde dolar olan için net % 15 risksiz getiri potansiyeli var ve marbas hala saçma sapan işlemler yaparken kimse buna dur diyemiyor. 4 yıllık banka faizini en geç 2 ayda alabiliyorsun. Bizim bu borsayı anlamak cidden zor. Son kuruşa kadar buradayım gelen her kuruşada alıyorum adam hala 37.000 lot satış yazabiliyor 5.27 ye ve kimse onu almıyor. Yatırımcı yok herkes kuMARBAS olmuş. Tahtada işlem yapan Marbas A1 AK Philipp Tacirler Yatırım İş TEB ICBC hepsi aynı grup olduğu okadar açıkki.
    Ha simdi 5.70 olsun ha 2 ay sonra. Ne farkeder sonuç olarak getiri 1.5-2 da aynı.

SM-J710GN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 411/548 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •