Sayfa 246/312 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296 ... SonSon
Arama sonucu : 2489 madde; 1,961 - 1,968 arası.

Konu: INTEM - İntema İnşaat ve Tesisat

1. Patron bu hisseyi tamamen koddan çıkarmak için herşeyi yapıyor,önümüzdeki birkaç ay bu hissede hızlı iniş ve çıkışlar olabilir,kalbi sağlam olan kalabilir,parasına acil ihtiyacı olan arkadaslar için riskli olabilir,ama sabreden bu hisseden çok karlı da çıkabilir,nedeni kasaya yüklü giren para ileride şirketi çok iyi bir duruma getirecek,sonuçta intema şirketinin ismi yeter,patron işin başına da oğlunu getirdiğine göre intema nın gelecekte ben iyi olacağına inanıyorum,kendi fikrim olup asla tavsiye değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    28-28,5 tl üzeri her türlü tutulur diyorum bende
    Sen yinede paylaştığımı boş geçme.
    Bol kazançlar

3. Ky yi kim takar SPK mı patronmu???

Unlu bir Yozgat atasözü derki

Tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış

Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    intema bedelliye ky ile barışık girmek şikayet almak istemiyorsa fiyatı sakince yükseltmeli , aksi taktirde bu iş olmaz .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by pawn stars Yazıyı Oku
    Sen yinede paylaştığımı boş geçme.
    Bol kazançlar
    sizinle aynı yönde yorum yaptım 28 altında kalırsa dediğiniz yerlere gider ;)

saygılar
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

5.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    sizinle aynı yönde yorum yaptım 28 altında kalırsa dediğiniz yerlere gider ;)

saygılar
    Bakalım, hayırlısı, Takipteyiz.
    Bol kazançlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    bırakmıyorlar 28 altına demekki tekniğin bir yeri var ;)
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

7. 28 den satın alayım diyor,bir bildiği var demekki,biraz düşebilir ama ben sonuna kadar bekleme niyetindeyim,asla tavsiye değildir...

8. Kredili işlem ve açığa satış yapılamama cezası bugün bitiyor. Bakalım yarıdan sonra nasıl hareketler olacak

Sayfa 246/312 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •