Arama sonucu : 1080 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Metastock la ilgili herşey

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
     Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Sn. BJK Coccinella diğer tarafta daha önce yazdığınız ALIŞ formülünüzle ben search ettikçe heyecandan nefesim kesliyor. Ben tekrar teşekkür ediyorum bunun için.Hakkınızı ödeyemeyiz. Çünkü asıl bu ALIŞ formülünün ortaya çıkarılması önemliydi.Nihayetinde Aldıktan sonra takip edip satacağımız yere zaten biz karar veriyoruz. Ama ilk önce bu koşulları sağlayan hisseleri yüzlerce hisse arasından filtrelemek lazımdı ki ALIM yapabilelim problem buydu ve şu an bu sizin sayenizde çok başarılı şekilde filtrelenebiliyor. Abi %100 istisnasız başarıyla çalışıyor. Az önce tekrar search ettim aşağıdaki sonuçları aldım.502 adet seçtiğim grafik arasında bu hafta içinde koşulları sağlayıp AL verenler... Taze taze fırından... Hepsini teker teker girip kontrol ettim ve bütün sonuçlar doğru. Hepsi bu hafta AL koşulunu sağlamış durumda... Listenin güzelliğine bakar mısınız ? Seç beğen al... Uff gerçekten çok heyecanlı abi ... bu sistemi bu şekilde dünyada uygulayan yok...hiçbir yerde görmedim duymadım... inanılmaz verimli bi explorer formülü ortaya çıktı. Bakın bu listenin şu anki fiyatlarını bi kenara yazalım bi de dönüp 3-4 ay sonra tekrar kontrol edelim bakalım durumları ne olacak ? Orta vade için o kadar güzel bir mekanizma ortaya çıktı ki bunun faydasını ancak kullanıp takip edenler anlayacak.

ULAS ile CMBTN elimde var INDES'i de yeni sattım, satmasaymışım mı ki?

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    walla o zaman sizden sonra ben ekranıma alıp izleyeceğim bakalım ne yapacak...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

3-4 ay sonraki tabloyu ben hazırlarım, iyice merak ettim doğrusu... Yalnız taramaları cuma günü kapanıştan sonra alırsanız daha sağlıklı olur kanaatindeyim...

3-4 ay sonraki tabloyu ben hazırlarım, iyice merak ettim doğrusu... Yalnız taramaları cuma günü kapanıştan sonra alırsanız daha sağlıklı olur kanaatindeyim...
    doğru ... aynen öyle ... bakmayın şimdi meraktan search ettim. 1-2 gün önce tam da bu koşulları anlatıyodum benim başlıkta Sn. Dandanakan da erbosan'ı örnek vermişti .. bu kesişim koşullarını sağlıyor diye .. walla kesişim geldiği gibi erbosan bu hafta fişekledi...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

Aslında benim kurmaya çalıştığım sistemler de ICHIMOKU tabanlı bu yüzden sizin aldığınız listeden 2-3 senet hemen çakıştı. Vardır bi hayır inşallah

6.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Ulas da hedefin nedir ustam

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Ulas da hedefin nedir ustam

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Maalesef ULAS'ı da sattım kardeşim, başka senetlere geçiş yaptım. Hedefimde daha başka senetler var...

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •