Sayfa 182/992 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Vadeliyi kesinlikle önermem, mutlak günlükte kalmalı bu ortamda.

Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    aylık yok 3 aylık yok sadece 6 aylık ve yıllık varmış 6 aylığa +3 yıllığa +4
    Yaşlılara 6 aylık 1 senelik yaptıracaklar desenize burdan müşteri çıkmaz yarın ne olacağı bilinmezken 6 aylık yok artik.

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Zarar olmamıştır diye tahmin ediyorum olsa olsa kârdan zarar Hangi fonu aldınız.
    sn Admustafa zarar olurmu? kinaye yaptım. sizin yorumlarınızı takip ettim FİL ve özellikle OKT aldım. getirileri gayet iyi. size çok teşekkür ediyorum farklı bir bakış açısı sundunuz. sn yujiye de teşekkür etmek isterim. nzor 21 den 22 ye çıkarınca garanti getiri diye FİLleri satıp nzor a döndüm ama heran pişman olup FİL e tekrar dönebilirim

4.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    gittiniz kamu bankasına size 1 yıllık örneğin 20 yi garanti edecek seneye vade dolduğunda tüfe 30 ise bu durumda 30+3 yani 33 orandan faiz alacaksın diyelim tüfe 15 oldu sen yine garanti 20 yi alacaksın haftaya başlayacakmış
    Bu rekabet ortamını kızıştırır. Aktifte günlükte takılanlar aynı orandan kamu bankasından garanti para olayını gördüler mi paralarını çekebilirler. Bu durumda Nzor bono da faizi arttırabilir. Sadece bir örnek. Aynı durum diğer özel bankalar için de geçerli. Önemli olan TL'yi cazip hale getirmek için bir şeyler yaptıkları.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

5.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    gittiniz kamu bankasına size 1 yıllık örneğin 20 yi garanti edecek seneye vade dolduğunda tüfe 30 ise bu durumda 30+3 yani 33 orandan faiz alacaksın diyelim tüfe 15 oldu sen yine garanti 20 yi alacaksın haftaya başlayacakmış
    1 yıl vadeliye zorlanacak alanlar.Demekki ilginç olaylar olacak 1 yıl içinde.
    Dolar fırlayacak ama tüfe düşecek mesela.1 yıl bağlayanlarda seyredecekler manzarayı.

6.  Alıntı Originally Posted by mavsaro Yazıyı Oku
    sn Admustafa zarar olurmu? kinaye yaptım. sizin yorumlarınızı takip ettim FİL ve özellikle OKT aldım. getirileri gayet iyi. size çok teşekkür ediyorum farklı bir bakış açısı sundunuz. sn yujiye de teşekkür etmek isterim. nzor 21 den 22 ye çıkarınca garanti getiri diye FİLleri satıp nzor a döndüm ama heran pişman olup FİL e tekrar dönebilirim
    Rica ederim. Bol kazançlar dilerim Fon kısmı sürekli takip gerektiyor mevduata ve sabit faizli enstrümanlara göre biraz daha yorucu.

7. Siteye hala tapatalk tan mı giriliyor? Hissenetin kendi sitesinden ulaşım yok

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Siteye hala tapatalk tan mı giriliyor? Hissenetin kendi sitesinden ulaşım yok

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hisse.Net Android uygulamasında sorun yok, Ios için tapatalk kullanmak gerekiyor.

Android uygulamada sorun yaşıyorsanız https://www.hisse.net/topluluk/showt...52#post3388352

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 182/992 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •