Sayfa 204/999 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. bende şimdi onu düşündüydüm
    sırf kendi karizmalarını çizdirmemeye not düşürmemişler

2. Sayın adminim. Bi küfür edicem bu doları baskılayan emeği geçenlere, banlamazsanız

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Amaçları doların düşmesi yönünde algı oluşturup yerlilerin dolarına çökmek ellerinde dolar yok vatandaşin doları satılıyor merkez su anda ekside ziraat vskif halkta muhtemelen öyledir. Tatil sezonunda gurbetçi dahil 30-40 milyar dolar girer Ekim sonu belli olur durum

4.  Alıntı Originally Posted by gecceanduana Yazıyı Oku
    Sayın adminim. Bi küfür edicem bu doları baskılayan emeği geçenlere, banlamazsanız

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    edebilirsin
    ben konuştum mod la
    banlamıycek
    :-)))

5. Döviz alış satış vergisinden anlamanız lazım yerlinin önünü kesmek için kurban bayrami da etkili olur döviz satışi için lakin Ekim ayı itibariyle yada yabancı bir ekonomi ajansının tesbiti yada müdahalesi doları ziplatir daha onceden swapta oldu şimdi onlar o tedbiri alıp balyoz gibi darbe indirirler. Bu sefer öyle bir hamlede iki haneli rakamlara gidebilir. Bu geçici

6. Not dusmeyince hafif hafif artış var dolarda. Pazarteside endekse basarlar artık nasılsa bot düşmedi borsada yüzde 3 ila 5 ekşi yazdimi tamamdır.
    Ulan bugün tuprasa yüzde 5 Turkcell yüzde 5 Arçelik son 3 günde yüzde 20 ye geldi bu satılan senetlerle cokonatmi alıyor bu yabancilar.

*standard and poors, türkiye'nin bu yıl yüzde 0,9 daralmasını, gelecek yıl yüzde 3 civarında büyümesini bekliyor

*s&p: Bölgesel güvenlik riskleri, abd ve ab ile ilişkilerin bozulma potansiyeli de dahil olmak üzere çeşitli jeopolitik riskler sürüyor

*s&p: Türkiye'nin mali durumunu zayıflatma potansiyeli olan bir sistemik bankacılık sıkıntısı olasılığını görürsek, not düşürebiliriz

*s&p: Türkiye'nin ekonomik büyümesi, öngörülerimizin ötesinde önemli ölçüde zayıfladığında, hükümetin mali performansını da etkilerse, notları düşürebiliriz[

s&p: Hükümetin, türkiye'nin bankalarına ve ekonomisine olan güveni artıran, ödemeler dengesi risklerini azaltan ve enflasyonda sürekli bir düşüş getirecek güvenilir ve şeffaf bir ekonomik ayarlama programını başarıyla geliştirmesi ve uygulaması durumunda notları yükseltebiliriz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Şahsen Ekim ayı öncesi ful keş dolara geçecegim bankada tutmam onunla ilgili kusitlams bile gelir ticari olmayanlara günlük bin dolar dan daha fazla çekemez satamaz gibi hamle de gelebilir herhangi bir saldıri da

Sayfa 204/999 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •