Sayfa 776/1002 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 6,201 - 6,208 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Farkina vardi duzeltti simdi....
    Olur öyle canli yayin bu ....

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geçmişini silmez ama iyi iş yapıyor. Birazda haber kalitesini yükseltseler fena olmayacak. Araştırmacı gazetecilik istiyoruz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Günlük hasta sayısı 3000’I vefat sayısında 90’i geçti ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Süratle yatırım nasıl oluyor ?

Hız felakettir

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

4.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Hırsız rallisi var hırsız aylardır. Borsa 130 Garan 9 bile değil. Son bir yılda borsaya çektikleri yüz binlerce yeni yatırımcı bulaştıkları tuvalet kağıdından hallice hisseler ellerinde evladiyelik olunca anlayacak durumu. Maalesef borsada kolay para kazanılıyorsa bu işte bir yanlışlık vardır. Sonu hüsrandır her daim.

Bu ülke sermaye fakiri. Sermayeyi sağlayan bankalar gitmeden ralli olmaz. Para babasında sıkıntı varsa bir düşünmek lazım diğerlerinin hali nicedir.

Yüz binlerce acemi, finansal okur yazarlığı olmayan adamı bir torbaya doldurdular. Torbayı havaya atıp atıp tutuyorlar. Torbayı tuttukça yenisi geliyor atlıyor içine. Vakti gelince tutmayacaklar. İşte kızılca kıyamet o vakit kopacak. Yazık olacak insanların 3-5 kuruş birikimine.

Şahsi öngörüm, Garan 4.50-5.60 arasına geldiğinde borsada sağlam tahtaya girme ve 1.5-2 yıl malda oturma vakti gelmiş olur.

Bu mesajı da tarihe not düşeyim
    Hemen hemen sizinle paralel düşünüyorum,
    Fakat düşüş dalgasının yurtdışında açıklanacak diye piyasaya pompalanan teşvik paketlerinin çıkartılamaması ile başlayacağını öngörüyorum. (Örn:https://www.bloomberght.com/abd-de-t...-durdu-2268577)

Bu paketler çıkartılamayınca düşen büyük endekslerin desteklenmesi veya teminat çağrılarının karşılanması için elde bir çok şeyin satılacağını düşünüyorum Altın Gümüş gibi. Mart ayı benzeri fakat biraz daha iyimser bir düşüş dalgası bekliyorum. DXY nin 99-104 arası benim için tüm piyasayı sıkı takip noktası için referansımdır. Sonrası için DXY de 80 lere çekilme ve uzun süre burada güç toplamaya çalışacağını düşünüyorum.

Sonbahar sonlarındayız daha önümüzde kara kış var. Acı olan insanın kendi keşfettiği ekonomik sistem için yine kendini öldürmek zorunda bırakması. Ekonomisini sürü bağışıklığı ile ayakta tutmaya çalışanlar mı??? yoksa sınırlamalar uygulayarak bu işten çıkacak olanlar mı ??? Bu bilimin bir çok dalı ile günümüz popüler kültürünün bir düellosu, sonuçları herkes gibi bende çok merak ediyorum

5.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Ortaklık işi çok su kaldırır. Bugün öğle haberlerde Atv.de bir inşaat işçisi arabasını 130 bin tl. ye satarak mütahhite peşinat verecekmiş. Ev ortağına- arkadaşına- '' arabanın parasını kombinin yanına koydum. Zincirlede kombi sandığını kilitledim haberin olsun. '' demiş.

Ortak -arkadaş- ' eyvallah kardeşim '' demiş. gereğini yapmış. Kombi dolabının kilidine dokunmadan alttaki delikten paraları almış ve tüymüş. Kıssadan hisse ; ortaklar önceden düşman olan ( fırsat kollayan ) olursa gözünün yaşına bakmaz. her fırsatı değerlendirir. Doları, borsayı, damadı, kayınçoyu ve milleti asla düşünmez.
    Kanal ATV olunca, verdiği gizli mesaj şaşırtmadı. Tek hikayeye iki mesaj gömülmüş.

"Bakın millet arabasını satıp sıfır ev almak için peşinat yapıyor, siz de yapsanıza."

"Nakit tutmayın, illa ki bir mala yapıştırın. Yoksa çalınır."
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

6.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Süratle yatırım nasıl oluyor ?

Subliminal kargo reklami.

7.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    En azından Fonlama faizi ile Gösterge faizini eşitlemeleri lazım hocam. 400+ baz puan bir artış gerekli. Piyasa bunu, ve daha fazlasını, fiyatlıyor. Faiz arttırmama ya da 200 puan falan artırma durumunda ortalık karışır diye düşünüyorum naçizane.

Bu arada Günlükte RSI 2019 Eylül den bu yana en düşük değere gelmiş. Pazar gecesi açılış ile Haftalıkta da 2020 nin en düşük değeri gelecektir. Göstergeler hızlı soğudu.

Dahada düşmez anlamına gelmiyor elbet. Ama düşecekse de zigzaglar çizerek, genel manada yatay aşağı hareketler ile düşer gibi. Eski zirve, 7.22 nin kırılmasını şahsen beklemiyorum şu aşamada.

Bu işin altında dış güçler mi var diyor bu grafik?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

8. bakalım 2018e benzeyecekmi.
    ?

Sayfa 776/1002 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •