Sayfa 896/1002 İlkİlk ... 396796846886894895896897898906946996 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 7,161 - 7,168 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Hangi kısmının gerçek hangi kısmının Zaytung yorumu olduğunu ayırt edemez oldum.

2. Reha abi Ankara hali demek istedim. Orda her şey var. Hani 2000 lerde ykm mağaza reklamı vardı. Zenci basketci iboya ibo buyda heyşey vaymı derdi. İbrahim kutluaya Ankara halde öyle.

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    cafeye yazmıştım 1-2 ay içerisinde birşeyler olmazsa istanbulu korkunç bir susuzluk bekliyor.
    ha bi kötü haber daha bu sene zeytin ve portakalda üretim çok düşük yakın zamanda kaliteli zeytinyağda 50 tl litre fiyatı portakalında iyisinde 10-12 tl kğ fiyatı bekliyorum
    şeyde ki 8.69 fiyatını ocak ayına ertelediği mi söylemişmiydim
    Ben de zeytinyağını toptan siparişini verdim. Yeni sıkım işlemi başladı.Geçen hafta arkadaş numune getirdi. Fiyatı daha söylemedi. Belli değilmiş.
    Geçen yıl 20 TL den almıştım.

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Bülent Arınç Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyeliğinden istifa ettiğini açıkladı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İletisim Baskanligi : Sayın Bülent Arınç, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyeliğinden affını talep etmiş, Sayın Arınç'ın talebi Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından kabul edilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

af dileyen dileyene
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Yukarı da ki resimde 2018 deki tepe noktası düşüşün tepkisel olarak Fibo %78 kadar geri aldığı görülmekte,

Aşağıdaki 2020 Kasım ayında düşüş tepkisi olarak kabul ettiğim doların %38 lik bir tepki yükselişi yaptığı varsayımında bulunmaktayım,
    Bu yükselişin herhangi bir Fibo kanalı içerisinden düşüş kanalı oluşturacağını düşünmekteyim. Piyasa bu düzeltmeyi TCMB den istediğini alana kadar sürdüreceğini düşünmekteyim. 24 Aralık 2020 öncesi bir toplantı ile yoksa rutin toplantı zamanlaması ile yapılacağını hep birlikte göreceğiz. Bir önceki tepe kırılması halinde son bir tepe arayışı içerisinde olacak fakat bu durumda böyle bir beklentim yok

Tamamen kişisel düşüncelerimdir. Herhangi bir yatırım tavsiyesi içermemektedir.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    af dileyen dileyene
    CHP çıkıp da '' AKP 'nin vicdanı '' dedi yav. Hiç utanmadan sıkılmadan dediler .

Sayfa 896/1002 İlkİlk ... 396796846886894895896897898906946996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •