Sayfa 761/1001 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771811861 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,081 - 6,088 arası.

Konu: Viop XXXII

1. Vayyy Bay kamal 104 Amiral boş gündem yemeyiz bunları demiş 😂😂 değişti değişti azıcık. Meral abla da zevzekler demiş. He şöyle muhalefet isteriz.

2.  Alıntı Originally Posted by katırcı_bedri Yazıyı Oku
    Aşağı doğru bir bacak daha yapıp yükselse bu senaryoya uygun olur mu?..
    usd ki bunu yazdık üste boşluğunu doldurmuştu, endex ise alta boşluğunu doldurmamıştı, o nedenle yeşil boncuk mertebesine çıkılmadıkça yada Endeks topiğinde bahsettiğim diğer grafikte sıkışma alanı terkedilmedikçe short manada her şey mübah,

ver ayarı olur,...hiç sıkıntı yok, yeşil boncuk yeresi longun geriye kalan oynak
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

3. şu anda

1428.xx-1531.xx e bir oynam alanında 1480.09 alt/üste denge sağlıyor,
    103 puanlık, x100 =10300 eski puanlık bu alan bir oynak bölge bu git gide merkezinde 1480.09 olmak üzere daralacak, ama şu an başları, fazla jeton atmayın batarsınız

amirali generali, japonyası, abedesi bundan kurtulamaz, hüküm başştan verilir, ki ben sıkışma alanı için cuma gününde minör trade yi işaret ettim, bkz endeks topiği

4.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    şu anda

1428.xx-1531.xx e bir oynam alanında 1480.09 alt/üste denge sağlıyor,
    103 puanlık, x100 =10300 eski puanlık bu alan bir oynak bölge bu git gide merkezinde 1480.09 olmak üzere daralacak, ama şu an başları, fazla jeton atmayın batarsınız

amirali generali, japonyası, abedesi bundan kurtulamaz, hüküm başştan verilir, ki ben sıkışma alanı için cuma gününde minör trade yi işaret ettim, bkz endeks topiği

5. bütün rütbeleri takıp gelseniz sıkışma alanı içindesiniz,

sonuç:herkes sıkışacak,

keh, keh

6.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    .. ben sabah piyasanın en kötü yatay bir açılış yapacağını düşünüyorum. daha sonrası borsa yapıcısın vereceği karardır. ama piyasa çok kritik bir pozisyonda kapandı. hareketin hiç bir türlüsü sürpriz olmaz...
    üstad yine çok net yazmışsın, açıkça belirtmişsin olacak olanı, 5-10 puan artı yada eksi açar, sonrası allah kerim

ben kararsızdım yarın için, yazını okuyunca yönümü netleştirdim, garan'da %5+ yukarı bekliyorum artık.. yarın 15 kuruş temettü kesilecek, takastaki 2.4 milyar hisse senedine 360 milyon TL para ödenecek.. kısa vade trade edenler hariç, uzun pozisyon taşıyan hem fonlar hem bireysel yatırımcı re-invest eder bu temettü ödemelerini, yani gelen nakit kadar tahtadan mal alır, bu temettü ödemesi 50 milyon lotluk yeni talep manasına gelir, bunun yarısı re-invest etse 25 milyon lot haybeden alıcı

Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    1300 de oluur, 1600 de olur. üç vakte kadar elbet birisi olur. olmazsa da olmaz. sorun yok. zaten poz neyim yok. ben grafik koyayım da laf olsun, zaman geçsin.
    audentes Fortuna iuvat

8.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    1300 de oluur, 1600 de olur. üç vakte kadar birisi olur. olmazsa da olmaz. sorun yok. zaten poz neyim yok. ben grafik koyayım da laf olsun, zaman geçsin.
    minörden trade,

Sayfa 761/1001 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771811861 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •