Sayfa 594/1195 İlkİlk ... 944945445845925935945955966046446941094 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 4,745 - 4,752 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

1. yürü be almanya..

Memento mori

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    ALCTL taban.. way anasını sayın seyirciler
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Zamanında 3-4 arası gezeliyordu,herkes 5 olsa diyordu,onlardan biriside bendim
    tabandan aldım.. ben manyakmıyım usta
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,877
     Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    tabandan aldım.. ben manyakmıyım usta
    Beklemeyi bilene alınmış alınmıştır. Yeter ki boşta nakiitin olsun.

4. Makro tedbir hayırlı olsun...

Son düzenleme : Zaf.Dogu; 20-08-2022 saat: 03:53.
    Memento mori

Berber, kuaför ve güzellik salonları haftanın bir günü kapalı olacak

Ticaret Bakanlığının kararına göre, uygulama 1 Ekim'de başlayacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Gaziantep Nizip yolunda otobüsün devrilmesi sonucu trafik kazası meydana geldi , kazaya giden ambulans, itfaiye ve iha’nin canlı yayın aracı da kaza yaptı . İlk belirlemelere göre 3 itfaiye , 2 sağlık ve 2 İHA muhabiri toplam 15 kişi hayatını kaybetti

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Gaziantep Nizip yolunda otobüsün devrilmesi sonucu trafik kazası meydana geldi , kazaya giden ambulans, itfaiye ve iha’nin canlı yayın aracı da kaza yaptı . İlk belirlemelere göre 3 itfaiye , 2 sağlık ve 2 İHA muhabiri toplam 15 kişi hayatını kaybetti
    Vali : Kaza, saat 11.30 sıralarında Gaziantep- Nizip Otoyolu’nda meydana geldi. Bir otomobilin dere yatağına uçtuğu ihbarı üzerine bölgeye polis, ambulans ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Ekipler, kazazedelere müdahale etmek için araçlarını otoyola durdurdu. Bu sırada bir yolcu otobüsü, ambulans, itfaiye ve İHA’nın canlı yayın aracına çarpıp devrildi. Kazada, ilk belirlemelere göre muhabir Muhammet Abdulkadir Esen ile aracı kullanan Umut Yakup Tanrıöver yaşamını yitirdi, çok sayıda kişi de yaralandı.

Sayfa 594/1195 İlkİlk ... 944945445845925935945955966046446941094 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •