Sayfa 149/363 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon
Arama sonucu : 2902 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. Adam 33 kuruşa 172.000 lot satış koymuş. Ne denir ki artık. Rabbim hak ettiklerini tez zamanda versin.

bunlar paraya tapmış resmen. Bunların üstüne toprak yerine dolar atmak lazım. Belki doyarlar o zaman

2.  Alıntı Originally Posted by oblakbulut Yazıyı Oku
    serkan içerdeyim yatırım tavsiyesi deildir bunlara bir ali yemeginde çocularının önünde hırsız oladukalrnı söylemek güzel bir anı lur kim kimle kangi arsyı paşlaşmıs nasıl arsalrı hiç edecekler hangi musabe fabrikanın açıklarını dışarı paylaşmı kim mahkeme açıp bunlaru dolandıclıktan içiri atmayı bekliyor belgelerle yatrım tavsiyei degildir
    Oblakbulut

Sen bana detay ver biraz büyüklerinin önünde değil tüm Türkiye önünde ve yapılacak genel kurulda söyleyeyim.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

3.  Alıntı Originally Posted by kiliTTasi Yazıyı Oku
    Oblakbulut

Sen bana detay ver biraz büyüklerinin önünde değil tüm Türkiye önünde ve yapılacak genel kurulda söyleyeyim.

Amaçları genel kurula kadar şirketi buharlaştırmak sanırım. 33 de o kadar satış var. Dönüp bakan bile yok.

Çıkmadı bir babayiğit bizi bu oç larından kurtarack

4.  Alıntı Originally Posted by kiliTTasi Yazıyı Oku
    Oblakbulut

Hocam dilekçe verdin mi? e-devletten bir şey yapılabiliyorsa ben de yapayım

5. Avatarı kiliTTasi yazda dileçkeçiyi yollayalım bakalım cimerden beklişyoruz dilekçeni örnegini

6.  Alıntı Originally Posted by oblakbulut Yazıyı Oku
    Avatarı kiliTTasi yazda dileçkeçiyi yollayalım bakalım cimerden beklişyoruz dilekçeni örnegini
    Sayın Oblakbulut

İş yoğunluğu nedeni ile yazamadım. Bu akşam yazıp burada baylaşıyorum.

Selamlar.

7. genel kurul toplantısına kadar beklense daha iyi olur diye düşünüyorum ..bu arada toplantı tarihini bilen varsa yazabilirse seviniriz..ytd

8.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    genel kurul toplantısına kadar beklense daha iyi olur diye düşünüyorum ..bu arada toplantı tarihini bilen varsa yazabilirse seviniriz..ytd
    Hocam adamlar kap a haberi boşuna göndermedi.

Yakında haber gelir yok pahasına yandaşlarına satarlar. Bence hangi firmaya satacaklar kim ne kadar hüpletecek?

Paylaşımda sorun var. Rant büyük olunca anlaşmak zor tabi.

Rant o kadar büyük ki adamlar 41 den aldıkları lotların pul olmasına bile razı

Zaten şikayet olsa bile çok bir şey değişmez. Allah tan korkmayan adam SPK dan mı korkacak

Sayfa 149/363 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •