Sayfa 57/81 İlkİlk ... 747555657585967 ... SonSon
Arama sonucu : 641 madde; 449 - 456 arası.

Konu: KRDMB - Kardemir Karabuk Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. B Tipi

1. http://www.mining.com/web/shanghai-r...pat-escalates/

Çin'de Salı günü inşaat demiri fiyatları 6 yılın en yüksek seviyesine çıktıktan sonra Çarşamba günü %0.1 gerilemiş.

2. geçen yıl ağustos ayında 2,5X lerden satmıştım. 4 lere yanaşmıştı. keşke demiştim tutsaydım. şimdi 2,4X larda. 1,5X lardan almıştım.
    yani borsada istisnalar kaideyi bozmaz. yok uzun vade yok temettü hikaye.

Kardemirin en değerli tertibi ayaklar altında.

4. Bu bilanço ve artan faliyet karıyla yarın tavana yapışmazsan çok agır hakaret ederim ona göre tahtacı.pd/dd 0,85 fk 4 yuhhh ... Körmü bu aracı kurumlar nasıl görmezler şu fiyattaki kardemir i.. Tabi onlar ancak mal çıkmak için hazırlık yaptıkları hisseleri önerrler.. Böyle yatırımı bitmek üzere olan ve artık düzenli kar arttıran yeni üretime geçen teker fab.bahsetmezler. filyos limanın bilanço ya nekadar etki yapıcanıda bahsetmezler. Yani şuan bahsetmezler. Kendileri bu fiyatlardan toplayıp 5 lirayı geçince her aracı kurum 8 lira 10 lira hedef vermek için sıraya geçerler. Yönetimin bundan sonra düzenli temettü kararı aldıklarındanda bahsetmezler. Onlar toplamakla meşguller çünkü.

Kap : Krdmd - Krdma - Krdmb :

Şirketimizin sene başında açıkladığı %23-25 aralığında 2018 yılı FAVÖK
    Marjı beklentisi % 31-33 olarak revize edilmiştir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. 2,41 kadar 195 bin lot satışları döşemişler totoşlar. Hala baskılama derdindeler. Faliyet karı %300 artmış ulan. Kim satar size bu fiyattan kardemir leşçiler!!

hadi anladık tertip olarak eksigin yok fazlan var..( yönetim kuruluna soktugu üye sayısı) eger fiyatın d ye eşitlenecekse haklarına kısıtlama getirsinler pehhhhhh..borsada sıra dışı fiyatlamaya bir örnek karşımızda ..valla aldım attım kenara dursun zamanı gelince çıkarırız meydana )
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

Ah bu gaplerin gözü kör olsun.

Sayfa 57/81 İlkİlk ... 747555657585967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •