Sayfa 155/504 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. Hala yazanı çizeni yok hayret. Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Şirket mi battı acaba, ne oldu? var mı bilen?

3. yıl sonu bilançosunu görünce bakalım ne yapacaklar.

4.  Alıntı Originally Posted by evren77 Yazıyı Oku
    yıl sonu bilançosunu görünce bakalım ne yapacaklar.
    evet evren 77 kardeş yatırımcı çok geç kalcak ozman yabancı düzenli bir şekilde topluyor çok güzel ben uv bu hissede en az 3 sene burdayım kısmet olursa 3 haneleri görmeden vermem. Allah sağlık versin. önce.

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. tvc_bb17c7aa5b39054b86d005eff68c7d8b.jpg

Ekim başından bu yana gelen günlükte filcan-kulbu kırıp onay alma görüntüsü var. 2'li dip ve RSI PU uyumsuzluğu da görünüyor gibi. Yabancı Oranı, güncel 3,43. çok çok yavaşta (1 >>> 3,5) olsa artıyor.
    Şahsi Kanaatim, Şirketin geleceği, iş potansiyeli, finansal performansı, beklentileri güzel. Beklemeye değer.
    Hakkımızda Hayrlısı...

7.  Alıntı Originally Posted by Bilal_G Yazıyı Oku
    tvc_bb17c7aa5b39054b86d005eff68c7d8b.jpg

Ekim başından bu yana gelen günlükte filcan-kulbu kırıp onay alma görüntüsü var. 2'li dip ve RSI PU uyumsuzluğu da görünüyor gibi. Yabancı Oranı, güncel 3,43. çok çok yavaşta (1 >>> 3,5) olsa artıyor.
    Şahsi Kanaatim, Şirketin geleceği, iş potansiyeli, finansal performansı, beklentileri güzel. Beklemeye değer.
    Hakkımızda Hayrlısı...
    Zorlama bi PU olamış mı sizce de?

Uzun vade yalanına daha fazla inanamam!

8. -Zorlama PU dediğiniz neticesinde 6'dan 7 üstüne %20 civarı gitmiş. Bir Haftada 2'li Dip + zorlama PU + Dipte dojiyi görebilen, Tamahkâr olmayan için güzel Kâr bırakmış.

-Benim asıl dikkatimi çeken RSI dip çizgisinde 3. dip yapması. Kısa Vadede RSI aşağı kırılımı Stop için takip edilebilir. Kısa Vade çok ilgilenmiyorum ama Geçenlerde 2 Aylık TOBO benzeri yapılanmayı Hedefine götürmesi, Fincan+Kulp'u da çalıştırırmı acaba diye dşündürdü. Bişeyler karalayayım dedim. Hem Foruma Canlılık gelsin dedim. KY Ortaklar bezgin, sessiz.

-Haklısınız, Ben Uzun Vadeciyim. Bir Haftada %10-20 kazanmayarak UV yalanıyla Kendimi Kandırıyorum. Grafiğe bakarsak 3 Aylık. 3 ay geçmiş. 3 Ay sonra görüşelim. Gerçi Uzun vade için doğrusunu yalanını 3 Ay değil 3 yıl sonra muhasebe etmemiz daha münasip olur. Biz KY'ler için 3 Ay bile çok uzun vade.

-Uzun Vade için Yalanmıdır güvenilirmidir bilemeyiz. Yorum yapabilmek için Daha Uzun vade geçmişi yok. Biz KY'ler için Borsa Oyun yeri Kumarhane değil Şirkete yatırım yapma, Ortak olma yeridir, olmalıdır. Bu Şirketi seçme Nedenlerimi Geçmişte de açıklamıştım. Portföyümün , Küçük kısmı burada, büyük kısmı Uzun vadeden beri ASELSAN'da. Bizim Borsa KY kısa vade için tehlikeli, Düzenli Kârını arttıran bacası tüten nice Şirketi süründürüyorlar. Kısa vAdede zaten KY'yi soyup soğana çeviriyorlar. Onun için Ortağınız Sağlam ve Yalan olmadıktan sonra Uzun Vade yalan değildir diye düşünüyorum.

-Kusuruma bakmayın çenem düştü, Yarın 2 tane sınavım var geldim buraya uzun yazdım, başınızı ağrıttıysam Hakkınızı Helâl edin. Hakkımızda Hayrlısı...

Sayfa 155/504 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •