Sayfa 224/842 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324724 ... SonSon
Arama sonucu : 6730 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1.  Alıntı Originally Posted by tipitip Yazıyı Oku
    Spora bulasma derim taraftar kal.
    Hepsi batik.cikarsada spekülasyon latif cikar .oyle de isim olmaz.
    Hateks bence iyi kagit.lakin baski var.
    Bi fabrika satti 35 milyon girdi kasaya.Bence TURKIYENIN suriyedeki agrligi ve gucune gore hareket eder.
    Ama hatekmi isbirmi dersen isbir derim.isbirin cok hikayesi var cunki.
    Bir miktar hateks de tutarim. Yükselirse alip isbire basarim. Mantikli dusuncen bencede

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nalet Galatasaray 8 senedir elimde ac gözlüluge zamanında çıkamadım

Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    3000 ortaklı kurulan bir şirket ve ortakların çoğuda hisselerin de ne olduğu meçhul ve imtiyazlı hisse yok ne demek herşey açık ve net? O zaman cevap verin bu şirketin yönetim kurulu nasıl oluşuyor ve kim seçiyor?
    Genel kurula katilan ortaklar seciyor tabiki yonetim kurulunu.
    Ayrica ilk kuruldugunda 3000 ortakli olarak kurulmustur ama işçi kardeslerimiz buyuk ihtimalle yapilan bedelli sermaye artirimina katilmadiklarindan paralari pul olmustur.kullanilmayin bedelli sermaye artirim ruchanlari birileri tarafindan kullanilmistir.
    Elinde hisse senedi fiziki olarak olmayinca kaydilestiremiyorsun.
    Egerki bedellilere katilmadiysan hissenin ederi ugrasmata degmeyen tutarlardir.
    Nerdenmi bikiyorum daha önce de yazdim amcamin 34 lot hissesi var kaydilestiremiyoruz mirasci 30 kisi fiziki hisse yok elimizde vede tum mirascilarin beraber basvurmasi gerekiyor.
    Demem odurki bu hissede sermaye aciklik oranin artmasi zor gozukuyor benim amcam gibi vefat eden yuzlerce hissedar olmasi muhtemeldir.ilk kuruldugundaki isci kardeslerimizin bilgi ve tecrubesizligini dusunun.
    Genel kuruluna katildigim ve benim gibi burda yazan bir arkafasta belirtti sanki uzaydan gelmis gibi olaya ilgisiz ve soguktular.
    Saglikla kalin sabırlr diliyorum ortak arkadaslara

3. Şirkete gerekli mailleri atalım arkadaşlar iştiraklerinin sermayesi bu kadar fazlayken neden holdingin sermayesi 635 binlerde mail atalım umarım yönetim maillerimizi dikkate alır.

Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Bu devirde yok diyenden korkcan olimpik forum hocam
    Tamam öylede,,adam neden yalan söylesin,,,,eğer ihtiyacım yok deyipde sermaye artırırsa,yatırımcıyı yanıltmaktan manipilasyon davası açarlar,,,ceo bunu göze alamaz bence.
    Bence ortaklar,genel kurulda isteklerini kuvvetlice dile getirmeliler,,en etkili yol bu.
    Sn cinali doğru söylüyor.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Tamam öylede,,adam neden yalan söylesin,,,,eğer ihtiyacım yok deyipde sermaye artırırsa,yatırımcıyı yanıltmaktan manipilasyon davası açarlar,,,ceo bunu göze alamaz bence.
    Bence ortaklar,genel kurulda isteklerini kuvvetlice dile getirmeliler,,en etkili yol bu.
    Sn cinali doğru söylüyor.
    Daha önceki genel kurullarda bu istek söylenmiş adamlar boş boş bakmış , şunu anlatamadım hukuki prosedürü kullanarak bu işe kalkışmak gerek istek ve dilekle değil!

Bu holdingi 3000 daireden oluşan bir siteye benzetin. Sitenin yönetim kurulu nasıl oluşuyor?

Çoğu daire sahibi genel kurullara katılmaz bile

3-5 Oy ile sitenin yönetim kurulu seçilir

Sayfa 224/842 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •