Sayfa 239/240 İlkİlk ... 139189229237238239240 SonSon
Arama sonucu : 1915 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: 1.000 tL yi 5.000 tl yapma

1. Esas

Normalde ham pet ile brent arasında 2 tl fark olur.. Ham petrol arayı kapattı.. Brentte 2 tl yukarı yönlü potansiyel var..

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Parabolic sar bugun ilk defa al verdi. 35,96 i stopla . En son kazim 11 de fiyat 46,80 in altina inince sat vermisti. Bakalim takibimize alalim. Dediginiz gibi ya tepki yada istikrarli bir yukselis olabilir.

3. Esas

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Parabolic sar bugun ilk defa al verdi. 35,96 i stopla . En son kazim 11 de fiyat 46,80 in altina inince sat vermisti. Bakalim takibimize alalim. Dediginiz gibi ya tepki yada istikrarli bir yukselis olabilir.

43-44e kadar günlükler sat verecek bende.. Ama brentte teknikten cok temel veriler trendi belirliyor.. Oda yakın Zaman'da değişecek gibi durmuyor..

4. Esas

Ham petrol brenti geçti ve orda günlükler al verdi.. Normalde arada 2 dolar üstünde brent lehine fark olurdu.. Bunun sebebini bilen varmi..

5. Esas

Bilmiyorsanız ben açıklayayım.. Noel tatili sebebiyle yılbaşı sonrası pozisyon almak isteyen Batılılar deli gibi petrol aldı 2 gündür.. Brent acık kalacağından biraz geride kaldı ama su anda cumaya kadar 40dolari garantiledi benim gözümde..

Esas

Alıntı Originally Posted by partizamani Yazıyı Oku
    Ham petrol brenti geçti ve orda günlükler al verdi.. Normalde arada 2 dolar üstünde brent lehine fark olurdu.. Bunun sebebini bilen varmi..

Sebebi çok açık dostum. Dün abd de meclis, petrol ihracatını serbest kılan yasayı oy birliğiyle onayladı. Bu kadar basit...

Yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

7. Esas

2015 yılı ocak ayında 64 bin tl paramı haziran şeçim sonrası 25 bine düşürdükten sonra aralık ayında 75 bin tl yapmayı başardım
    bende halen nasıl yaptığıma şaşırıyorum ama dersime iyi çalışmışım. Parayı komple sıfırlayabilirdim.

Esas

Alıntı Originally Posted by symbol162 Yazıyı Oku
    2015 yılı ocak ayında 64 bin tl paramı haziran şeçim sonrası 25 bine düşürdükten sonra aralık ayında 75 bin tl yapmayı başardım
    bende halen nasıl yaptığıma şaşırıyorum ama dersime iyi çalışmışım. Parayı komple sıfırlayabilirdim.
    ne mutlu sana helal olsun demek düşer.

Sayfa 239/240 İlkİlk ... 139189229237238239240 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •