Arama sonucu : 3034 madde; 1 - 8 arası.

Konu: KRATL - Karakaş Atlantis Kıymetli Madenler Kuyumculuk Telekomünikasyon San.ve Tic.A.Ş

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post

Esas

endeksin 83.000 lere geldiği bugünlerde de kıpırtı yapmayacaksan ne zaman yapacaksın. endeks tersine dönerse halimiz ne olur, soluğu nerelerde alırız bilmiyorum. Kısacası seni aldığım güne lanet ediyorum. Kamil efendi bizleri perişan ettin. Kağıdına sahip çıkmadın. Sana inanip yatırım yapan insanları ateşe attın. Sayende sabır taşı olduk. Allah seni bildiği gibi yapsın.

Esas

Alıntı Originally Posted by cololo Yazıyı Oku
    endeksin 83.000 lere geldiği bugünlerde de kıpırtı yapmayacaksan ne zaman yapacaksın. endeks tersine dönerse halimiz ne olur, soluğu nerelerde alırız bilmiyorum. Kısacası seni aldığım güne lanet ediyorum. Kamil efendi bizleri perişan ettin. Kağıdına sahip çıkmadın. Sana inanip yatırım yapan insanları ateşe attın. Sayende sabır taşı olduk. Allah seni bildiği gibi yapsın.
    amin diyorum....... ben halk yatırıma kızıyom.. Müşterini bile bile böyle ateşe attın.. Halk yatırım bundan sonra piyasada iş yapmaz... Ne diyeyim şirketin sahibine.. ağzına güven lafını sakız etmiş.. Kişinin lafına bakılmaz icratına bakılır...

Esas

Alıntı Originally Posted by muhasip Yazıyı Oku
    amin diyorum....... ben halk yatırıma kızıyom.. Müşterini bile bile böyle ateşe attın.. Halk yatırım bundan sonra piyasada iş yapmaz... Ne diyeyim şirketin sahibine.. ağzına güven lafını sakız etmiş.. Kişinin lafına bakılmaz icratına bakılır...
    İmkb hep güven veren şirketler ile doldu
    İmamın birisi suya düşmüş kayıktakiler ver elini , ver elini dedikçe batıyormuş. Bir eleman durun yahu ne yaıpyorsunuz demiş.
    -Al elimi, deyiverince adam hemen tutmuş elini ve kurtulmuş.

Kıssadan hisse bu nane mollalar hep almayı bilir, vermek konusunda hep sınıfta kalırlar.

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •