Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 56 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Fibonacci oranlari ve analizlerde kullanimi

Duhul
    Jan 2004
    Gönderi
    3,041
    Blog Yazıları
    2

Esas

IMKB 100 de Mart 2005 düzeltmesi önceki yükselisin 1 katinda gelince sasirtici olmustur o dönemler.
    Son düzenleme : Ali Baba; 01-06-2007 saat: 23:24.

Esas

Karınca kararınca 3 tane güncel grafikde benden olsun. Özellikle 2. grafikteki dönüşe sayın halojen o günlerde sürekli dikkat çekmişti. O günlerdeki psikolojiyle kimsenin o noktadan dönüşe inanmadığını hatırlatmama gerek yok sanırım...

Duhul
    Jan 2004
    Gönderi
    3,041
    Blog Yazıları
    2

Esas

7 ekimde yine ayni seyi yapti bu sefer 35.000 de satislar geldi.

Bir önceki dalganin ayni boyunda. Böylece 3 tane ayni boyda dalga olustu. Ondan sonraki son yükselisi ayrica grafik olarak vermiyeyim en uzun dalga idi 1.27 katinda olustu.
    Son düzenleme : Ali Baba; 01-06-2007 saat: 23:24.

Esas

Alıntı Originally Posted by mertus Yazıyı Oku
    Karınca kararınca 3 tane güncel grafikde benden olsun. Özellikle 2. grafikteki dönüşe sayın halojen o günlerde sürekli dikkat çekmişti. O günlerdeki psikolojiyle kimsenin o noktadan dönüşe inanmadığını hatırlatmama gerek yok sanırım...
    gene aynı psikoloji hakim....hatta bu daha da abartarak devam edecek.... ama bu sefer aşağı dönüş çok mümkün değil gibi... o dönemlerde sistemden aldığım negatif sinyaller şimdi yok..... saygılar....

Duhul
    Jan 2004
    Gönderi
    3,041
    Blog Yazıları
    2

Esas

]
    Halojen sistemiyle dow da Kisa vade al verdi demisti iyi hatirliyorum.

Fakat kimse inanmadi demiyelim isterseniz.

EW ciler olarak 9 mart dibini yakaladik ihtimaller topiginde duruyor hala yazilar.

Ben orda dönüs degilde 0.38-62 araliginda tekrar asagi beklemistim olmadi orda yanildim.

Esas

Alıntı Originally Posted by Ali Baba Yazıyı Oku

Fakat kimse inanmadi demiyelim isterseniz

Kimseden kastım, forumdaki genel çoğunluktu sayın Ali Baba. Hiçkimse diyince çok genel bir ifade oldu, haklısınız.

Duhul
    Jan 2004
    Gönderi
    3,041
    Blog Yazıları
    2

Esas

Kimseden kastım, forumdaki genel çoğunluktu sayın Ali Baba. Hiçkimse diyince çok genel bir ifade oldu, haklısınız.

Genelde korkunun ve cosku zirvelerinde biseyler oluyor evet.

Ihtimaller topiginin ilk grafigi

Etiketlere pek bakmayin fibo boylarinin kullanimi kisa vadede bir cevrimin tamamlanmakta oldugunu haber vermisti. Hedef de yanildim ordan sonra yukari koptu gitti.

Esas

Az önce ihtimaller dünyasında koyduğum grafiklerden bir tanesi. Konuyla ilgili olan bu olduğu için sadece bunu koyuyorum, merak edenler ihtimaller dünyası topiğinden diğer grafiğede bakabilirler.

Bakalım dünkü ani çıkış bir düzeltme olarakmı kalacak yoksa kendi başına bir hareketmi. Bu sorunun test seviyelerinde kapandık. Bu sabah açılışta yada en geç seans sonunda bu sorunun cevabını alacağız

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •