Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 11 madde; 1 - 8 arası.

Konu: OpenOffice

Esas OpenOffice

Merhaba

Birkaç gün önce bilgisayara format atmam gerektikten sonra Microsoft hazretlerinin Office'ini yüklemeye çalışırken CD aşırı hırpalanma sonucu zarar gördüğünden yüklemeyi gerçekleştiremedim. Acil Word dosyalarını açmak ve düzenlemek zorunda olduğumdan eski dost açık kodlu OpenOffice'i yükledim.

OpenOffice Microsoft Office'in bir farklı versiyonu. Office programında mevcut olan her türlü programı burada da bulabiliyorsunuz. Açık kodlu, sürekli geliştirilen ve en önemlisi bedava olan bir program.

Seneler önce sadece pdf yapma özelliğini kullanmak için kurduğum OpenOffice'i oldukça geliştirilmiş ve M.Office'e ciddi rakip olmaya başlayacak hale gelmeye başladığını gördüm.

İlgilenenler için ;

http://tr.openoffice.org/

Esas

bu ne ya
    format ustune for mat atiyoruz 5 gunde 3 kez frormat atim
    her seyim gittine mi yanam, yok sa 5 gundur urastima mi yanam

Esas

Alıntı Originally Posted by BOZOK Yazıyı Oku
    bu ne ya
    format ustune for mat atiyoruz 5 gunde 3 kez frormat atim
    her seyim gittine mi yanam, yok sa 5 gundur urastima mi yanam
    Bunun OpenOffice ile ilgisi ne ?

Esas

Sn von ücretlimi?

Esas

Alıntı Originally Posted by Von Yazıyı Oku
    Açık kodlu, sürekli geliştirilen ve en önemlisi bedava olan bir program.
     Alıntı Originally Posted by kartal35 Yazıyı Oku
    Sn von ücretlimi?
    İlk yazıda belirttiğim gibi ücretsiz bir program. Microsoft hazretlerine muhtaç olmaya gerek yok

Esas

OpenOffice, açık kaynak kodlu bir yazılım olduğu için İnternet'ten indirilebilir; ya da bireyler, ticari kurumlar, sivil toplum örgütleri tarafından ücretsiz ya da belirli bir ücret karşılığında dağıtılabilir.

sayfasındaki bu nottan dolayı sormuştum.

Esas

Alıntı Originally Posted by kartal35 Yazıyı Oku
    OpenOffice, açık kaynak kodlu bir yazılım olduğu için İnternet'ten indirilebilir; ya da bireyler, ticari kurumlar, sivil toplum örgütleri tarafından ücretsiz ya da belirli bir ücret karşılığında dağıtılabilir.

sayfasındaki bu nottan dolayı sormuştum.
    Ticari dağıtım amaçlı olabilecek yasal bir düzenleme ile ilgilidir muhtemelen efendim. OpenOffice tamamen ücretsiz bir programdır. Ben şu an kullanıyorum.

Esas

Microsofttan kurtulduk öyleyse .

yapanların eline sağlık.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •