Sayfa 51/380 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 3034 madde; 401 - 408 arası.

Konu: KRATL - Karakaş Atlantis Kıymetli Madenler Kuyumculuk Telekomünikasyon San.ve Tic.A.Ş

Esas

hadi PATRONUM güldür yuzumuzu cok cektik bu kağıttan..

Esas

yarını bekliyeceğiz beyler olursa bişeyler yarın öbürgün yoksa battığımın resmidir

3. Esas

Patrona , tahta oyuncusuna, speğe sövme ilede yalvar yakar olma ile de bir şey olmaz. Askerlikte bir şey vardır"sus,düşman seni dinliyor!" bu ortamlar toplum psikolojisinin ölçüldüğü, toplum mühendisliği gibi yatırımcınıntakatinin ve psikolojisinin ölçüldüğü yerlerdir. Sen kızsanda yağlasanda o kötü adam her daim senin cebindeki paranın peşindedir. Yağlı popişini koltuğa yaymış, ferrasini iç dış yıkamaya vermiş senin,benim,ebemizin , dedmizin yani Türk küçük yatırımcısının cebine hortumu uzatmanın peşindedir.

1999-2000 kasım arası 5 bin den 30 bin endeks yapıp milleti çulsuz bırakan , şimdinin makbul tv sahipleri, flarmoni orkestrası sponsorları, sanatın ve sanatçının ağ babaları değilmiydi. Şimdi kimi banka patronu kimi fabrikatör.

Bu kağıt özeline gelince ben bekliyorum. Herkese bir gün şans gelir. Kırk gün kar yağacak ki bir gün av olsun. Herkese bol kazançlar. Kar cebe yakışır. Yatırım tavsiyesi değildir.

Esas

buradan tüm hissedaşlarıma aşağıdaki şarkıyı armağan ediyorum ayrıca başkan ve ailesine de gelsin... çıkmak yok ölene kadar mokoko

http://www.youtube.com/watch?v=-KK52WCjRbM

Esas

endeksin 83.000 lere geldiği bugünlerde de kıpırtı yapmayacaksan ne zaman yapacaksın. endeks tersine dönerse halimiz ne olur, soluğu nerelerde alırız bilmiyorum. Kısacası seni aldığım güne lanet ediyorum. Kamil efendi bizleri perişan ettin. Kağıdına sahip çıkmadın. Sana inanip yatırım yapan insanları ateşe attın. Sayende sabır taşı olduk. Allah seni bildiği gibi yapsın.

Esas

Alıntı Originally Posted by cololo Yazıyı Oku
    endeksin 83.000 lere geldiği bugünlerde de kıpırtı yapmayacaksan ne zaman yapacaksın. endeks tersine dönerse halimiz ne olur, soluğu nerelerde alırız bilmiyorum. Kısacası seni aldığım güne lanet ediyorum. Kamil efendi bizleri perişan ettin. Kağıdına sahip çıkmadın. Sana inanip yatırım yapan insanları ateşe attın. Sayende sabır taşı olduk. Allah seni bildiği gibi yapsın.
    amin diyorum....... ben halk yatırıma kızıyom.. Müşterini bile bile böyle ateşe attın.. Halk yatırım bundan sonra piyasada iş yapmaz... Ne diyeyim şirketin sahibine.. ağzına güven lafını sakız etmiş.. Kişinin lafına bakılmaz icratına bakılır...

7. Esas

Alıntı Originally Posted by muhasip Yazıyı Oku
    amin diyorum....... ben halk yatırıma kızıyom.. Müşterini bile bile böyle ateşe attın.. Halk yatırım bundan sonra piyasada iş yapmaz... Ne diyeyim şirketin sahibine.. ağzına güven lafını sakız etmiş.. Kişinin lafına bakılmaz icratına bakılır...
    İmkb hep güven veren şirketler ile doldu
    İmamın birisi suya düşmüş kayıktakiler ver elini , ver elini dedikçe batıyormuş. Bir eleman durun yahu ne yaıpyorsunuz demiş.
    -Al elimi, deyiverince adam hemen tutmuş elini ve kurtulmuş.

Kıssadan hisse bu nane mollalar hep almayı bilir, vermek konusunda hep sınıfta kalırlar.

Esas

ben kendimi kamil efendinin yerine koyuyorum. allah belamı versin vicdan azabından ölürdüm diyorum. kendisine güvenen binlerce yatırımcı hayal kırıklığına uğradı. Bu kadar ah ile nasıl yiyip içip uyuyabiliyor. Kendisini de firmasını da yatırımcısını da mahvetti. Kim güvenecek sana da firmanın kağıtlarını alıp yatırım yapacak. Bir insan beyinsiz olur da bu kadar olmaz. Bunlar için tek geçerli şey var PARA PARA PARA. vicdanım, imanım gideceğine param gitsin. Yaktın bizi kamil efendi. Allah seni bildiği gibi yapsın.

Sayfa 51/380 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •