Sayfa 28/28 İlkİlk ... 18262728
Arama sonucu : 223 madde; 217 - 223 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade IX

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,557
    aynen,ülkeyi batırsın sonra gövde gösterisi yapsın,madem adamsalar kaçırdıkları paraları ortaya çıkartsınlar,damadı vergi rekortmeni,bakıyoruz listede ismi geçmiyor,alayı hırsız,acaba neyin suçunu bastırıyorlar,aleni hırsızlar aile boyu olarak.

2. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

3. Turhan Bozkurt@TurhanBozkurT

NTV: "İngiltere'de kanun dışı göçmenler Ruanda'ya gönderilecek.

Sığınmacıların başvuruları Ruanda'da değerlendirilecek.

Müracaatı kabul edilenler Ruanda'da kalacak.
    İltica talepi reddedilenlere güvenli bir 3'üncü ülkeye sığınma hakkı olacak.

" Tam da bugünlerde Türkiye, Ruanda ile Turizm İşbirliği Anlaşması imzaladı.

https://x.com/i/status/1796470138926940460

Tamam ülke ekonomik krizde yabancı kaynak girişine ihtiyacı, Dünya bankası da mülteci kabul etmemiz durumunda kaynak girişini taahhüt etmişti.

Kendimizden vazgeçtik, ya çocuklarımız güvenli bir şekilde yaşayabilecekler mi?

Eğitim sistemin gericileştirilmesiyle birlikte dünyanın en cahil ve tehlikeli insanlarıyla birlikte kaynaştırmanın sonucu ne olacak?

Buna değer mi? sonuçlar çok kötü olduğunda hata yaptık mı diyeceğiz? çözüm ne olacak?

Hiç bir şeyi çözemeyip daha da batırdığımız düşünülürse geçmiş olsun diyeceğiz!!!
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Kap : Fener : Şirketimiz, Futbol A takım teknik direktörlük görevi için Jose Mario Dos Santos Mourinho Felix ile görüşmelere başlamıştır.
    Yatırımcılarımıza saygıyla duyurulur.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan: "Milletimizin başta değişim ve yenilenme talebi olmak üzere sandık sonuçlarıyla bize ulaştırdığı beklentinin farkındayız. Mesajların gereğini yapacağız"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Erdoğan : 15 Temmuz darbe girişimindeki olduğu gibi gerektiğinde öne herkesten evvel biz atıldık canımız pahasına aziz milletimizin iradesine biz sahip çıktık

Erdoğan : Siyasetimizi gerilim ve kutuplaşma üzerine inşa etmedik

Sayfa 28/28 İlkİlk ... 18262728

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •