Onemli Gunler Banner
Sayfa 408/408 İlkİlk ... 308358398406407408
Arama sonucu : 3264 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1. Bilanço ne zaman açıklanıcak 21 Haziran son tarih olarak biliyorum doğru mu?

2. Tüm ortakların kurban bayramını kutlarım.

3. CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

Asıl sorulması gereken;
    Fonlar ve portföy yönetim şirketleri CANTE hissesi almaya neden bu kadar istekli?
    Yaklaşık 1,5 milyar TL bağladıklarına göre vardır bir bildikleri diyelim ve sabırla beklemeye devam edelim.

4. Bu Özkaynak ve ciro hacimli bir şirketin sermayesini bedelsiz artırarak 7 milyar gibi çok yüksek bir rakama çıkarna kararı düşündürücü, bedelsizden so ta ne görünüyor acaba.

5.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Bu Özkaynak ve ciro hacimli bir şirketin sermayesini bedelsiz artırarak 7 milyar gibi çok yüksek bir rakama çıkarna kararı düşündürücü, bedelsizden so ta ne görünüyor acaba.
    Kayıtlı sermaye tavanı 10 milyar.
    7 milyara çıktıktan sonra bedelli sermaye artırımı gelebilir vurgusu yapıyorsunuz bazı arkadaşlar gibi.
    İlerleyen zamanlarda 7’den 10’a çıkarmaya karar verilirse en fazla % 42,85 bedelli artırarak 10 milyar sermayeye ulaşır.
    Diğer yandan borcu olmayan bir şirket bu. Yaklaşık 1,5 milyar TL fonlara ve varlık yönetim şirketlerine hisse satışından nakit girişi olacak. Bedelli sermaye artırımı yaparsa da 3 milyar daha kasaya para girmiş olacak.
    Bu da demek ki bu para yeni bir yatırım için kullanılacak ve bu da firma için olumlu bir gelişme olur.
    Belki Venezuella petrol yatırımında kullanılacak.
    Ben şahsen bedelsizden sonra gelecek bedelli sermaye artırımını olumlu karşılarım.
    Tabi şu aşamada bedelli sermaye artışı gündemde yok. Beyin fırtınası yapıyoruz.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Kayıtlı sermaye tavanı 10 milyar.
    7 milyara çıktıktan sonra bedelli sermaye artırımı gelebilir vurgusu yapıyorsunuz bazı arkadaşlar gibi.
    İlerleyen zamanlarda 7’den 10’a çıkarmaya karar verilirse en fazla % 42,85 bedelli artırarak 10 milyar sermayeye ulaşır.
    Diğer yandan borcu olmayan bir şirket bu. Yaklaşık 1,5 milyar TL fonlara ve varlık yönetim şirketlerine hisse satışından nakit girişi olacak. Bedelli sermaye artırımı yaparsa da 3 milyar daha kasaya para girmiş olacak.
    Bu da demek ki bu para yeni bir yatırım için kullanılacak ve bu da firma için olumlu bir gelişme olur.
    Belki Venezuella petrol yatırımında kullanılacak.
    Ben şahsen bedelsizden sonra gelecek bedelli sermaye artırımını olumlu karşılarım.
    Tabi şu aşamada bedelli sermaye artışı gündemde yok. Beyin fırtınası yapıyoruz.
    örneğin: ATIYORUM HA, BEYNİMİN FIRTINASI %300 bedelli gelirse 3 tl verir alırız. bunun konuşulacak neyi var. ha elinde hisse olmayanlar atıyorum FİYAT 30 TL iken hisse alıp bedelliye katılmak isteyebilir. bu istek çok olursa 45 TL den almak zorunda kalabilir. 1 tl ye 20 tl lik hisse almış olur. bizde 2,5 tl ye malettiğimiz hisseden direk 20 tl atarız kasaya 1 t1 tl karşılığında.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye Cumhuriyeti. Duhul: 05.02.2011
    Gönderi
    1,486
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    örneğin: ATIYORUM HA, BEYNİMİN FIRTINASI %300 bedelli gelirse 3 tl verir alırız. bunun konuşulacak neyi var. ha elinde hisse olmayanlar atıyorum FİYAT 30 TL iken hisse alıp bedelliye katılmak isteyebilir. bu istek çok olursa 45 TL den almak zorunda kalabilir. 1 tl ye 20 tl lik hisse almış olur. bizde 2,5 tl ye malettiğimiz hisseden direk 20 tl atarız kasaya 1 t1 tl karşılığında.
    Tamam atmak bedava ama onunda bir sınırı olması lazım beya..
    % 300 sınırı çok aşmış
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez...
    "İşini kış tut, yaz çıkarsa bahtına"*"Ak dona gök yamalık vurulmaz"*"Topraktan geldik, toprağa gideceğiz; Mühim olan çamurlaşmamak"

8. Doğmamış çocuğa yine don biçiliyor. Herkes temennisini paylaşıyor. Bilgi lazım bilgi,Venezuella işi ne aşamada, bu fonlar neden bu kadar mal alıyor,bir seneden fazla süren alçak süründürme neden yapılıyor.Bu sorulara cevabı olan konuşsun dinleyelim. Yoksa sabahtan akşama bla, bla, bla.. Havanda su dövmekten öteye gitmez. Bu başlık kimleri eskitti.Adamların Salam makinesi gibi herkesi ince ince doğramalarının arkasında ne var.Bunun cevabını merakla bekliyorum Makul bir miktar ile peşindeyiz.

Sayfa 408/408 İlkİlk ... 308358398406407408

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •