Sayfa 150/150 İlkİlk ... 50100140148149150
Arama sonucu : 1199 madde; 1,193 - 1,199 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade IX

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi
    1,664
    Blog Entries
    6
    6 yaşındaki kızı 29 yaşındaki müridi ile evlendiren hiranur vakfı başkanı babası 19 yıl annesi 18 yıl evlenen mürid de küçük kısa yıllarca cinsel eziyet nedeniyle 30 yıl mahkumiyet aldı. dün öğlende mahkeme kararı açıklandı.
    mevzu çok utanılacak çok vahim bir durum.
    tv kanallarına o saatlerde bir göz gezdirdim. özellikle haber kanallarına. hadi tamam Ahaber ve tayfasını anlarımda ntv ve cnn siz bu ülkenin haber kanalları değilmisiniz kardeşim neden bu önemli haberi yayınlamıyorsunuz?
    hiranur vakfı nın hangi cemaate yakın olduğu biliniyor.. kimlerin haber kanallarına baskı yaptığınıda.
    sanki haber yayınlanmayınca türkiye duymayacak.
    bu utanç duyulacak haberin detayı sadece halktv, sözcü tv ve krt tv de vardı.
    havuz medyamız saklanmaya devam..
    aferin size. aynen böyle devam edin.
    Canım Kendim...
    twitter : @borsadan_hisse

2. günaydınlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,197
     Alıntı Originally Posted by Subjective Yazıyı Oku
    6 yaşındaki kızı 29 yaşındaki müridi ile evlendiren hiranur vakfı başkanı babası 19 yıl annesi 18 yıl evlenen mürid de küçük kısa yıllarca cinsel eziyet nedeniyle 30 yıl mahkumiyet aldı. dün öğlende mahkeme kararı açıklandı.
    mevzu çok utanılacak çok vahim bir durum.
    tv kanallarına o saatlerde bir göz gezdirdim. özellikle haber kanallarına. hadi tamam Ahaber ve tayfasını anlarımda ntv ve cnn siz bu ülkenin haber kanalları değilmisiniz kardeşim neden bu önemli haberi yayınlamıyorsunuz?
    hiranur vakfı nın hangi cemaate yakın olduğu biliniyor.. kimlerin haber kanallarına baskı yaptığınıda.
    sanki haber yayınlanmayınca türkiye duymayacak.
    bu utanç duyulacak haberin detayı sadece halktv, sözcü tv ve krt tv de vardı.
    havuz medyamız saklanmaya devam..
    aferin size. aynen böyle devam edin.
    Havuz medyası adı üstünde,iktidar tarafından besleniyor nesine gerek,onların işi şişirrme haberleri pompalamak,böyle utanç dolu haberler nesine gerek zaten kendileri utanç duvarı,sömürücü çetesi.

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Narin olayındaki gizem hala sürüyor,adli tıp bilgileride yetersiz,devamlı belirtirim bir gizli el profesyonelce oganize olarak geri planda köylüyü organize ediyor,hepsi ayni sözleri tekrarlıyor,süre uzadıkça içinden çıkılmaz durumlar meydana geliyor,adalet bakanı her an çözülür dediğine bakmayın,onların amacı gündemi meşgül edip amaç gündemdeki esas meseleleri ört bas etmek,şu sıralar zaten amaçları gündem değiştirmek değil devamlı olayı kaşımak biraz daha ömürlerini uzatmak,zaten tak parti %20 altına inmiş anketlerde,çünkü ona oy verenlerde artık çoğu şeyi öğrenmiş,açıklanan durumlarda inandırıcılığını kaybetmiş,yani abbas yolcu diyoruz ama bunun adı uzun bunda oyun hiç bitmez,zaten yargı emrinde olduğundan devamlı ondan güç alıyor,bide işşin içinde gizli güçte olabilir,örneğin tarsus olayları orada neler oldu bilmiyoruz,burada cia ve vatikanının vslerin ne işi vardı,sadece burası değil,bide bilinmeyen yerlerde kazılarda yapılıyor başındada bilal oğlan var,bunun benzeri mısırdada var sfenksin altında bir geçit keşvedildi mısır hükümeti araştırmayı durdurdu,burada ne var ?...indus vadisi uygarlığı neden aniden yok oldu,hititler aniden neden ortadan kayboldu,onu geçtik geliboluda bir esrarengiz bulutun içinde ingiliz askerleri neden kayboldu ?,bunun gibi niceleri var,buna benzer olayların içinde belkide uzunda var,bu durumu ona çevresi yani akıldaneleri bildirmiş olabilir,öyleya bir insan sevilmediği halde 22 sene başta nasıl kaldı,mhp neden 11 oy aldı,bunların cevabı ileride mutlaka çıkar gizli hiçbirşey kalmaz,tabiki şuda var,indus,hitit yani eti ve gelibolu olayları hiç aydınlanmadı,sanki narin olayıda bu gizemin içinde gibi olayın içinde,bağlantısı yok ama insanın aklına herşey gelebilir,çünkü bende uraşıyorum gizli bilimlen,geri plandakilerim kim olduklarını hala bilmiyorum,zaten ötesi sırdır...bekleyelim bakalım sonuç neye varacak !!!
    Gündemi boşa meşgül etmekdir bunun adı.Bellidir yapan

yunan bodruma datçaya gündüz çıkarma yapıyor tık yok

ekonomi mok durumda

enflasyon tam gaz devam ediyor

polis yakalıyor yargı başkana laf edilmediyse kim olursa olsun salıyor

içerde tutmayalım masraf olmasın der

YTD
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Cevdet Yılmaz: Borsa, kripto vergileri gündemimizde yok-BN/Bloomberg HT

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,197
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Cevdet Yılmaz: Borsa, kripto vergileri gündemimizde yok-BN/Bloomberg HT
    Baktılar ayaklarına kurşun sıkıyorlar mecbur boşa atıyorlar şimdi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    12,028
    Haberleri seyrediyorum da! her kes ,26 sabıkası olan gencecik pırıl pırıl kızımızı şehit eden magandayı konuşuyor.
    26 sabıkası olan nasıl ortada dolaşır diye?
    Soru şu ?
    Bu yaştaki bu çoçuk bu hale nasıl geldi?
    Bir polis nasıl silahını kaptırır da arkadaşanın ölümüne sebep olur?Nasıl bir polistir veya nasıl polis olmuştur?Bunu sorgulayan yok.
    Bize askerlikte silahın namus olduğunu öğrettiler.
    Boşuna denmemiştir,
    AT AVRAT SİLAH değişi.
    Ayrıca ne olursa olsun caninin taşınması ve üzerine giydirilen de insanlık suçudur .Rezalettir.
    Kısaca konunun özüne inmek gerekir.
    Özü ne derseniz
    22 yıllık yönetim.
    Sen yine git onlara ver oyunu sayın saygı değer arkadaşım.
    De ki içinden yine ne yaparsa bunlar yapar.
    Sarı İNEK gitti,sıra sende.
    NOT ET BUNLARI BİR YERE

Sayfa 150/150 İlkİlk ... 50100140148149150

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •