Sayfa 206/861 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306706 ... SonSon
Arama sonucu : 6883 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. 5'ten sonra endeks aşağı salarsa ne yapacağı önemli. Tekrar bu seviyelere dönmüş olması bence sorun değil.

2.  Alıntı Originally Posted by wurddf Yazıyı Oku
    5'ten sonra endeks aşağı salarsa ne yapacağı önemli. Tekrar bu seviyelere dönmüş olması bence sorun değil.
    endeks aşağı gittikçe şahlanıyodu dün. bakalım bugün ne olcak.. şu 22yi bi kırsa..

3. Grafikteki önceki hareketine bakarsak birebir aynı hareket takip edilirse 19'lara inip oradan fırlama ihtimali var bu arada, acemiyim teknik konusunda ama gördüğüm o, ki önceki dönemde de 25lerdeki çıkış sonrası 17'lerden dönmüştü bu da vize krizi dönemine denk gelmişti, şimdi de Zarrab mevzusu var, aynı durum olması da ihtimal dahilinde. YTD

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Şu Merrill nin kullandığı robottan alalım olmadı :) 200 bin lot alıp satıyor robot ve 0,04 kuruş kar ediyor hergün..

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. bugün 21i yeniden kırıp 22 leri zorlamazsa 20 den aşağı iner.. 2 gündür 20,18e kadar zorladı ama dayanır mı bilmem

7.  Alıntı Originally Posted by ssregitoss Yazıyı Oku
    Banvit üretimi ile ilgili şu anda 11 12 gün ara ile bu mevsimde tavuk sokuyor fason üretici kümeslerine.normalde bu mevsimde süre 15 günün altina inmezdi. OLUMLU . Fason üçretlerine zam yapmadi. Yatirimcilar icin OLUMLU benim için OLUMSUZ ��

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın ssregitos paylaşım için teşekkürler. Şahsım adına gayet önemli bir bilgi. Satışlar iyi gidiyor demek ki. Belki de ihracata gidiyordur sizin tavuklar. Ara sıra sektörle ilgili bilgi paylaşırsanız memnun olurum.

8.  Alıntı Originally Posted by ssregitoss Yazıyı Oku
    Banvit üretimi ile ilgili şu anda 11 12 gün ara ile bu mevsimde tavuk sokuyor fason üretici kümeslerine.normalde bu mevsimde süre 15 günün altina inmezdi. OLUMLU . Fason üçretlerine zam yapmadi. Yatirimcilar icin OLUMLU benim için OLUMSUZ 😀

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bu yorumunu tam olarak anlayamadım dostum...biraz açar mısın acaba ??11 12 günde kümese tavuk koyması ne anlama geliyor ???
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 206/861 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306706 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •