Sayfa 151/1223 İlkİlk ... 511011411491501511521531612012516511151 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

Haberi kargalara gösterdim... puhahaha gak gak dediler.
    Bilmiyorum artık...

2.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    bundan sonra muhalefet "asgari ücret ve maaşlar oldukça düşük, arttırılsın", "şu kadar olsun" filan hiç dememeli..

bırakalım halk kendisi bazı şeyleri talep etsin..

hiççç uğraşmaya değmez..
    Olmayacak duaya amin demiyor halk. İş söylemle bitseydi Her seçimin galibi haydar baş olurdu. geçen seçimlerde asgari ücret 5000 liraydı. Şimdi aday olmuş olsa en az 8000 lira arada enflasyon farkı falan
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

3.  Alıntı Originally Posted by alibey Yazıyı Oku
    Olmayacak duaya amin demiyor halk. İş söylemle bitseydi Her seçimin galibi haydar baş olurdu. geçen seçimlerde asgari ücret 5000 liraydı. Şimdi aday olmuş olsa en az 8000 lira arada enflasyon farkı falan
    Bunlar sanıyor Halk sadece kendileri gibi cebine bakiyor

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    bundan sonra muhalefet "asgari ücret ve maaşlar oldukça düşük, arttırılsın", "şu kadar olsun" filan hiç dememeli..

bırakalım halk kendisi bazı şeyleri talep etsin..

hiççç uğraşmaya değmez..
    Kafalarini duvarlara vuracaklar bi iki yila dolarin geldigi seviyeleri gorunce.
    Benzin 10 uzeri bekliorum 1 yila

5.  Alıntı Originally Posted by Kaptan4177 Yazıyı Oku
    Bunlar sanıyor Halk sadece kendileri gibi cebine bakiyor

CHP nin aşamadığı/aşamayacağı 3 kart var...Erdoğan olayı, din olayı ve PKK olayı...Maalesef...Belki 2-3 nesil sonra aşılır ama bu olay en az 10-15 sene daha gider böyle...Erdoğan çekilene veya ölene kadar...

6. Tl eur vadeli de 9 kurus makas var
    Ayip bokunu cikardilar iyice

7.  Alıntı Originally Posted by berryforeva Yazıyı Oku
    Benim memleketim zaten Trabzon.

Senin dediğin gibi normal karşılamıyor. Yaylamız hala var Yomra da. Yomrada yaylalarda şehire uzak yerlerde silah var. Ancak bunlar av tüfeği, domuz, tilki vs. lere karşı kullanıyorlar. Sokağa çıkıp şehirin göbeğinde atış yapmıyorlar.

Sizler yüzünden güzelim Karadeniz bu şekilde lanse ediliyor. Ve o pis ağzına Karadeniz in kelimesini alma.

PKK yandaşı ilan etmişsin beni, PKK nın da senin zihniyetinin de Allah belasını versin, kör olun, taş olun hepiniz.
    dakika 4:20 den 5. dakikaya seyrdedersen kemençe çalıp horon teptiklerini görürsün, sen bunlara az evvel terörist akp liler diye yazdın yalanmı...bu teröristlerden fark derken ?

Alıntı Originally Posted by berryforeva Yazıyı Oku
    bigshort, baldayı ve diğerleri şu silahlı çeteler hakkında ne düşünüyor?

https://www.youtube.com/watch?v=NMeQ-8XQ09o

Bu kadar silahlanma normal mi? Ve seçim sonrası bu tür kutlama yapmak, vatanseverliğe, şerefe, haysiyete sığar mı? Bu adamların PKK gibi vahşi terör örgütünden ne farkı var? Bugün bunu yapanlar ilerde devlete karşı, halka karşı ayaklanmayacağını kim garanti edecek.

Bu kişilere tek tek yaptırım uygulamayan devlet, devlet değildir. İleri de çok pişman olacaksınız, yaşayacak alanınız kalmadığında iç savaş çıktığında, çoluğunuz çocuğunuz perişan olduğunda hatta bu olaylarda zarar gördüğünde ne yapacaksınız. Ben böyle bir şey yaşamanızı ve gerçekleri görmenizi yeğlerim var ama böyle bir şey yeğlemenin dahi bu teröristlerden fark kalmayacak.

Ve soruyorum, bunu vicdanınıza sığdırabiliyorsanız ve buna rağmen oy verdiyseniz sizlere yazıklar olsun.

8.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    CHP nin aşamadığı/aşamayacağı 3 kart var...Erdoğan olayı, din olayı ve PKK olayı...Maalesef...Belki 2-3 nesil sonra aşılır ama bu olay en az 10-15 sene daha gider böyle...Erdoğan çekilene veya ölene kadar...
    Aslinda chpnin siyaseten cok yanlislari var. Mantalite yanlış. Chpliler gidip siyaseti öğrenmeli bence. Atanin arkasina siginip yillarca yan gelip yattilar. Simdi hpkk ya destek verince de cuvalladilar. - Erdogana karsi besledikleri kin ve nefret, halki Erdoganin yaninda birlestiriyor.

Sayfa 151/1223 İlkİlk ... 511011411491501511521531612012516511151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •