Sayfa 513/1252 İlkİlk ... 134134635035115125135145155235636131013 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. garanti bankası 100 baz artış yapmış gibi üst perdeyi 19.50 yapmış.

32 günlükler 15.50 idi,16.50'ye çıkarılmış.

https://www.garanti.com.tr/tr/bireys...nt3=UID1418cca

Alıntı Originally Posted by erenler Yazıyı Oku
    peki kasa açtırdık diyelim, kullanmak istediğimizde normal bankacılık işlemi gibi sıra alıp bekliyor muyuz. yoksa direk kasa odasına gidebiliyor muyuz. bir de bankaya ekstra iş yükü getirdiği için zırt pırt kasasını kullananlardan ekstra ücret alabiliyorlar gibi bir şey okudum var mıdır doğruluk payı acaba
    Direk gidiyorsunuz zaten allah aşkına sizle aynı gün kaç kişi kasasını açmaya gelmiş olabilir ki ?

3.  Alıntı Originally Posted by erenler Yazıyı Oku
    peki kasa açtırdık diyelim, kullanmak istediğimizde normal bankacılık işlemi gibi sıra alıp bekliyor muyuz. yoksa direk kasa odasına gidebiliyor muyuz. bir de bankaya ekstra iş yükü getirdiği için zırt pırt kasasını kullananlardan ekstra ücret alabiliyorlar gibi bir şey okudum var mıdır doğruluk payı acaba
    Direkt odaya gitmek diye bir şey yok; kasayı açmaya yetkili görevlileri beklemeniz lazım. Bu nedenle en iyisi fazla işlek olmayan ve sıra beklemeyeceğiniz bir yerde açtırmak.
    Forum kuralları 'nı okudunuz mu?

1. Siyaset, din ve futbol konularında fanatizm,
    2. İdeolojik tartışma ve kavgalar,
    3. Sonuna YTD yapıştırıp fiyat tahmini veya hedefi göstermek,
    4. Hisse başlıklarında hisse harici konular yazmak
    5. Silinecek bu tarz yazıları alıntılamak / cevaplamak...

Kurallara AYKIRIDIR.

4. denizbank hoşgeldinleri 17.50'den 18.50 ye çıkarmış.

https://www.denizbank.com/kampanyala...-cogalsin.aspx

5.  Alıntı Originally Posted by JonDowes Yazıyı Oku
    Direkt odaya gitmek diye bir şey yok; kasayı açmaya yetkili görevlileri beklemeniz lazım. Bu nedenle en iyisi fazla işlek olmayan ve sıra beklemeyeceğiniz bir yerde açtırmak.
    Aynen ben de onun için sormuştum. Sonuçta bir anahtar da banka yetkilisinde oluyor. İşlek olmayan bir şubeden açmak daha mantıklı olabilir sanki.

6. TURKEY IS SAID NOT TO HAVE COMMITTED TO U.S. PASTOR'S RELEASE in turkish değişen bir şey yok

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by erenler Yazıyı Oku
    Zırt pırt kullanmak her gün bir kaç kere gelip kasamı kontrol edceğim demekse bilmiyorum ne derler ama normalde her gün bile gidip açsanız kimsenin sizden bu iş için ekstra para mara istemesi düşünülemez.

8. Peki bir de değerli arkadaşlar, banka hesaplarına kısıtlama, sınırlandırma vb getirilebildiğine sonuçta şahit olduk yakın geçmişte, yunanistan vb..

bu kiralık kasarlarda da olası bir kötü senaryoda, erişimin kısıtlanması gibi bir şey hiç yaşanmış mıdır/yaşanabilir mi, fikri olan var mı acaba?

Sayfa 513/1252 İlkİlk ... 134134635035115125135145155235636131013 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •