Sayfa 587/1000 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 4,689 - 4,696 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,908
    imamoğlu canlı konusuyor öndeyim diyor 7 puan

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ____________V_K____________

Herhalde uzun zamandır olmayan bir durum .. Tunceli 20:32

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

20:34

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

4.  Alıntı Originally Posted by Piaggio Yazıyı Oku
    İstanbuldaki %3 fark kapanırsa ülkenin kaderi değişir.
    Ama asıl sorun kuru soğana muhtaç insanların yine malum partiye oy vermeleri.
    Sanırım din faktörü herşeyin önüne geçiyor malesef.
    Benim düşüncem,asıl fark bakış açısından kaynaklanıyor. Birisi 2 liralık soğan 7 liraya çıktı diye sinirlenirken,öteki 5 liraya ucuz soğan buldum diye mutlu oluyor,biri alım gücüm düştü diye tepki gösterirken öteki,neyseki açlıktan ölmüyoruz diye bakıyor olaya. Beka meselesi için de aynı bakış açısı farkı var.Bu sebepten taraftar edinmek ve bakış açısına hükmetmek çok önemli hale geliyor.Tabi bunun sonu fanatiklik,fanatikliğin getireceği sonuçlar da malumdur. Brain worms bir defa beyne girdi mi o beyni kemirip bitirmeden bırakmaz,bu yüzden umutla bakılacak bir tablo ben görmüyorum

İmamoğlu %53 le öndeyim.

Hadi inş.

Türkiye Geneli %51.87 - 20:36

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Kütahya Tavşanlı - 20:28

Koca Turkiyede, bula bula burayimi buldunuz?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Benim düşüncem,asıl fark bakış açısından kaynaklanıyor. Birisi 2 liralık soğan 7 liraya çıktı diye sinirlenirken,öteki 5 liraya ucuz soğan buldum diye mutlu oluyor,biri alım gücüm düştü diye tepki gösterirken öteki,neyseki açlıktan ölmüyoruz diye bakıyor olaya. Beka meselesi için de aynı bakış açısı farkı var.Bu sebepten taraftar edinmek ve bakış açısına hükmetmek çok önemli hale geliyor.Tabi bunun sonu fanatiklik,fanatikliğin getireceği sonuçlar da malumdur. Brain worms bir defa beyne girdi mi o beyni kemirip bitirmeden bırakmaz,bu yüzden umutla bakılacak bir tablo ben görmüyorum
    Bu olay Ortadoğunun şükür kültürüne dayanıyor.Malesef aynı Hindistandaki kast sistemi gibi.Adam aç kalsa bunada şükür benden daha açı var diyor.Ben daha iyi olmalıyım,daha iyi yaşamalıyım demiyor,diyemiyor.

Sayfa 587/1000 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •