Sayfa 659/659 İlkİlk ... 159559609649657658659
Arama sonucu : 5370 madde; 5,265 - 5,272 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. bu arada işin yönetiminden sorumlu chp kısmı ne düşünüyor bu konularda ...bu el değişimler yeni borsadan olma ortaklar falan başka örneği yok TA**??

2. bu baskılamalar çöp fiyatlamalar bütün gözleri buralara çevirmeye başladı zaten neler oluyor ..amaç ne**

3.  Alıntı Originally Posted by viopandtrade Yazıyı Oku
    Ne kadar salak bir milletimiz var, 1.19 dan 100bin lot sattım açılışta, dün 1.15 ti.
    bedelsizin farkında olmadan 1.19 alış giren adamların eline tutuşturdun sanırım zekice olmuş sabah mahmurluğunda herifler de noluyo la demişlerdir.

4.  Alıntı Originally Posted by viopandtrade Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun, ben de iş bankası geri alım yapacak diye umutlanmıştım aralıkta, adamlar açıkladıktan sonra hiç almadı, bu yönetime hiç güvenmiyorum.
    teşekkürler.

Derinlik görebiliyor musunuz?

5.  Alıntı Originally Posted by ismailharman78 Yazıyı Oku
    teşekkürler.

Derinlik görebiliyor musunuz?

6. yüzlerce milyonluk hisse kazancı***misler gibi sistem ..el değişimlerin bir kısmıda şirket parasından al olum git hisse al kendine sişstemi**
    bide bu siistemin telepatik**güçlere sahip hisseden varsa*ne para vurmuştıur..**arada***telepaik güç kolay değil...
    petrolofisi gsm zeytin falan derken son travmalarda iştiraklerde başlayaa elk değişim..hemde misleer gibi baskılı organize yüzlerce milyon hise kazançlı..oh ohhh..deyme keyfe..

Sayfa 659/659 İlkİlk ... 159559609649657658659

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •