Sayfa 326/1001 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426826 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,601 - 2,608 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Trump: - Hiçbir şekilde Kürtleri terk etmiş değiliz
    - Türkiye ile zoraki olmayan veya gereksiz bir çatışma ekonomileri için yıkıcı olabilir ve çok kırılgan bir paraları var

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Trump: Biz Kürtlere finansal olarak ve silah olarak yardım ediyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    BUYUR..
    Trump benim isteğim üzerine brunson bırakıldı demişte , bende brunson’i bağımsız Türk mahkemeleri bıraktı diye biliyordum ona şaşırdım ..

BİR DELİNİN HATIRA DEFTERİ

TRUMP: TÜRKİYE'NİN GEREKSİZ BİR SAVAŞA GİRMESİ EKONOMİLERİ VE KIRILGAN PARALARI ÜZERİNDE YIKICI ETKİ YARATIR
    TRUMP: SURİYE'DEN AYRILMA SÜRECİNDE OLABİLİRİZ, ANCAK HİÇBİR ŞEKİLDE KÜRTLERİ TERK ETMEDİK
    TRUMP: AYNI ŞEKİLDE, BİR NATO VE TİCARET ORTAĞI OLAN TÜRKİYE İLE OLAN İLİŞKİMİZ ÇOK İYİ
    ABD Başkanı Donald Trump, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 13 Kasım'da ABD'yi ziyaret edeceğini açıkladı.

/Trump, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Birçokları Türkiye'nin ABD'nin büyük bir ticari ortağı olduğunu unutuyor.
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

5.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Çay

ya sen

Görünen köy klavuz istemez

Mevcudumuz 170 binlere düşmüş.

Kimin adamı ordudakiler.

Vazifesinin adamlarımı idealleri varmı?

Sadabat diye bir ordu

Öso ordusu örtülü ödenekten

Fetocular hala iş başında

diğerleri hangi cemaat yada tarikat yeterli eğitimi almışlarmı hiç birinden olmasalar bile

Saddam ve Kaddafi ordularına dönderdiler ordumuzu.

Benim beklentim.CUMHURİYET ve o idealde olan bir ordu.

Yok o kadar silah yaptık falan savaşta gerçek olanda idealleri için canını ortaya koyanlar olmayınca teneke yığını olur.

Çöp olur.
    Ordu bu ülkenin ulusal çıkarlarına uygun harekatlar tatbikatlar refakatler yapıyorsa bir şahsın, bir zümrenin değil bizzat halkının ulusunun ordusudur. Çok tehlikeli sulardan yüzüyorsun kubi...

Takip edebildiğim kadarıyla İYİcisin. Bak Akşener bile Türkiye gerçeğine teslim olmuş vaziyette...

Ortalık ta abd den buraya kadar tehdit meraklısı ******** kaynıyor.
    Aman ha dikkat edin paraniz oyle olur aman ha dikkat edin ekonominiz kotu olur. Aman ha dikkat edin başınıza bi iş gelir diyen serefsiz doldu dünya
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. ABDnin eski Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Nikki Haley, Başkan Donald Trumpın Suriyeânin doğusundan asker çekme kararına tepki gösterdi. Twitter hesabında kararın, Washingtonun Kürt müttefiklerini ölüme terketmesi anlamına geldiğini iddia eden Haleynin Türkiye dostumuz değil etiketini kullanmasına, başta Türkler olmak üzere çok sayıda kullanıcıdan tepki geldi.
    https://veryansintv.com/abdnin-eski-...umuz-degildir/
    Bizdeki Açılım yosmalarının tıpkısı, dostunun yatağında ağzına ne aldıysa pıskırmış..

8. TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

Sayfa 326/1001 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •