Sayfa 18/138 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon
Arama sonucu : 1103 madde; 137 - 144 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

1. kapanışta alımda bekleyen 362 000

satan sıfır

satan yok ya..
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

2.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    BUĞÜN 10 KİŞİ BANA MESAJ ATMIŞ ŞİRKETİN DURUMU NE OLACAK MURAT BEY DİYE ... BENDE KENDİLERİNE DAVA AÇMAMIZ GEREKTİĞİNDEN BAHSETTİM.. HİSSEDARLARDAN BİRİ MURAT BEY ELİMDE 5.000 LOT VAR 25 TL DEN HİSSE ALDIM 125.000 TL PARAM ŞİMDİK 2.000 TL YE DÜŞTÜ DİYOR 123.000 TL ZARARIM VAR GECELERİ YATAMIYORUM DİYOR... SAYIN YATIRIMCILAR BU LAFLAR BOŞ LAFLAR GERÇEKTENDE ZARARI OLAN VARSA BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR GELİN BİR OLALIM DİRİ OLALIM DAVAMIZI AÇALIM ŞİRKETİN O KADAR ÇOK AÇIĞI VARKİ DAVA DİLEKÇESİNİ YAZMAKLA BİTMEZ EN BASİTİNİ SÖYLEYİM... FON KULLANIM RAPORUNU OKUYAN VARSA BU RAPORDAKİ İŞ VE İŞLEMLERİN BAZILARI YAPILMADI BU PARALAR NE OLDU ALİ ÇAKIR BU PARALARI ZİMMETE Mİ GEÇİRDİN ACABA ! BUNLARI ANLAYACAĞIZ BU PARALARI KİLOTUNA KADAR SATTIRIP ŞİRKETE GERİ ÖDEYECEKSİN... HİSSELERİ MEHMET BEYE GÖNDERİP SATTIRMASINI BİLİYORSUN BUNLAR HOŞ ŞEYLER DEĞİL 3 KURUŞUN PEŞİNE DÜŞMÜŞSÜN ŞİRKETİN İÇİNİ BOŞALTIYORSUNUZ... SİZLERE KESİNLİKLE DAVA AÇILACAK BUNDAN ŞÜPHENİZ OLMASIN... TTK ve spk uygulama yönergelerinin İLGİLİ MADDELERİNİ İHMAL EDİYORSUNUZ... AÇIKLADIĞINIZ BİLANÇOLAR YALAN ... ŞİRKETİN DEFTER KAYITLARI İNCELENDİĞİNDE BUNLARDA ORTAYA ÇIKACAK O ATTIĞIN YALAN İMZALARIN HESABINI ÇOK YAKINDA VERECEKSİN... telefonum mehmette var istersen araya bilirsin... ancak davadan vazgeçilmeyecek.. bunu bil yeni fabrika ayağına biraz daha bekleyeceğim daha sonra yargıda hepiniz hesap vereceksiniz..

[email protected]
    Bu şirket neler yaşatmış böyle, 25 tl den senet alanlar olmuş, sahi ozaman ne üretiyorduda 25 tl lerde geziyordu bu senet...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Balatacılar bölgesinde köklü bir şirket olup binek araç ve ticari araçların balata ihtiyacının %35 i karşılayacak potansiyeli olup şirketinin limana yakın bir alanda olması uluslar arası pazarada kısa zamanda açılacağını tahmin etmekteyim... Kısada 1$ olabilir... Tabiki yatırımcı arkadaşlarım bu düşüncelerim şirketin kap a yaptığı üretim yapmak üzere şirket fabrikasına elektrik bağlantısı yapıldığı haberi ile bendeki bu düşenceler neden olmuştur. şirketin üretim yaptığınıda bildiğim için 2020 yılında balatacılar a.ş nin borsa camiasında ve küresel ve ekonomik sosyal alanlarda adının sık sık gündemde tutulacağını düşünmekteyim.. Kaldı ki Türkiyenin otomobil alanında ihtiyacı olan bir şirket pozisyonunda olduğunu düşünmekteyim.. Şirketin bu tür bir karar alıp iflas etmek yerine tahsisli kararını alan yönetim kurulu üyelerini tebrik etmek gerekli spk bu yaklaşıma olumlu cevap verecektir çünkü para ortaklardan çıkıyor sonuçta bedelli değil. Ytd herkese iyi tatiller diliyorum amor
    Son düzenleme : Murat DOĞAN; 27-12-2019 saat: 20:21. Sebep: İMLA
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bu şirket neler yaşatmış böyle, 25 tl den senet alanlar olmuş, sahi ozaman ne üretiyorduda 25 tl lerde geziyordu bu senet...
    sevgili yatırımcı 7 yıldır bu şirkette hissedar olarak bulunmaktayım bir dönem çok canımız yandı ve bende böyle bir yazı yazmıştır.. Inşallah bizlere yaşattıklarını geri yerine koyallar şimdilik herşey yolunda gibi ancak maliyetlerimiz çok yüksek 20 tl olsa bile zararı kurtarmıyor... Ytd amor

5.  Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    259tlden 0,38 kuruşa 690 katlık düşüşün hazin hikayesi
     Alıntı Originally Posted by eraybey Yazıyı Oku
    İştirakimız Berka Balata Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrika binasına üretim yapabilmek için gerekli olan elektrik bu gün 27.11.2019 tarihinde bağlanmıştır.

Daha önce kurulan makinaların üretime alınması için gerekli personel alımı ,makinalara enerji verilmesi, eksik hammadde temini, işçi sağlığı ve iş güvenliği gibi çalışmalar yarından itibaren başlayacaktır.

Tüm Yatırımcılara duyurulur

Bugun fırsat verdi bir 10 bin lot aldım batsada önemli değil ama forumu okuyunca nıye 50 bin almadım diye uzuldum.. Fabrikayı faal hale getırırlerse yanlarınada guçlu bır ıkı ortak alırlarsa efsane geri döner diyebiliriz... Bır ay önce farkına varsaymışız keşke, üzülmedim desem yalan olur...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

6. Şirketi en iyi tanıyan Murat bey sanırım biraz bilgi verse faydalı olur...

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    şirketi en iyi tanıyan murat bey sanırım biraz bilgi verse faydalı olur...
    2020 yılının yıldızı balat olacak inşallah ocak ayında 3 tane haber bekliyorum... üretim , sipariş , personel alımı .. Ytd murat doğan amor

8.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    d))) inşallah aklımda bir fiyat var ama şimdilik yazmayım... Ytd
    kaç lira sorabilirmiyim

sakın 30-50 arası demeyin
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

Sayfa 18/138 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •