Sayfa 380/1001 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480880 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Yeni infaz yasası Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın onayının ardından Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Eyvah eyvah 7.

Sen kimsin yav. Eyvah eyvah bir üzüntü ifadesidir. Gözünle oku yazıları gözünle.
    Hayırdır.Sen okumayı başka bir yerinle mi yapıosun.Söylede bende öğrenmiş olayım.Eyvah eyvah abartılı bir üzüntü anlatım şeklidir paniğe yakın bir cümledir.Abartmaya gerek yok...Konuyu uzatmayada gerek yok.,,,
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

3.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Her sayfaya bir şükredici lazim.
    Herkes her zaman şükretmeseni bilmeli.Sayfalara gerek yok birader...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Hayırdır.Sen okumayı başka bir yerinle mi yapıosun.Söylede bende öğrenmiş olayım.Eyvah eyvah abartılı bir üzüntü anlatım şeklidir paniğe yakın bir cümledir.Abartmaya gerek yok...Konuyu uzatmayada gerek yok.,,,
    Hadi işine git kardeşim.

Sen niye panik oldun anlamadım.

6 kez eyvah eyvah dedim. Hepsine de numara verdim.

7nciyi de sana dedim. (Çünkü anlayış biçimine üzüldüm )

Lütfen işine git.

Her okuduğuna da panik olma.

5. Nelson yaptığı iyi eylemleri "Ateist olmasına rağmen" yaptığı için, herhangi bir ilahi mükafaat beklemeksizin sadece dünyayı daha iyi bir yere çevirmek amacıyla gerçekleştirdiği için daha bile çok sevilmeliydi.

Gel de bunu dünyadaki milyarlarca sığıra anlat.

Ben anlatmam.

Sığırlara bedava hayat koçluğu vermekle harcanmayacak kadar değerli bir hayatım var.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

6.  Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    https://unutulmazfilmler.pw/yenilmez-invictus.html

Keşke dünyada ki tüm liderler bu filmi izlese, birazcık Nelson Mandela'nın düşüncelerinden/bakış açısından feyz alsa.

Dünya çok daha yaşanır ve güzel bir yer olurdu.
    Tam Kafadaş,
    images (7).jpg

ABD Başkanı Donald Trump, ABD’nin Dünya Sağlık Örgütüne sağladığı tüm fonlamayı kestiğini açıkladı.

Donald Trump, Dünya Sağlık Örgütü yönetimini koronavirüs pandemisini yanlış yönetme ve örtbas etme ile suçladı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 380/1001 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480880 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •