Sayfa 395/1002 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495895 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 3,153 - 3,160 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Mantıken bizim ülkemiz zaten her zaman ABD'den daha riskli durumda olacağından bizim ihraç ettiğimiz eurobondların getirisi ABD'ninkilerden daha fazla olması gerekmiyor mu? E IPV de T.C. kamu ve özel sektör eurobondlarına yatırım yaptığından daha iyi getiri olması gerekmez mi?

Yoksa tamamen yanlış mantık mı kurdum? Mantığına zıçayım mı dersiniz hocam?
    Olay şu
    Biz bunların faizlerinden çok 2.el piyasa değerini kullanıyoruz.
    O yüzden bizimkilerin faizi yüksek bile olsa, ikide bir daha yüksek faizlisi geldiğinden eldekinin değeri düşüyor.

Çok ilginç ama son günlerde ABD'de de öyle oldu, TDG o yüzden törpülendi.Kur artmasa TDG eksi yazacaktı belkide.

Hatta ben bundan sonra TDG'den şüphe etmeye başladım, çünkü ABD diyorki enflasyona izin vereceğim, o zaman faizlerde artacak bu böyle giderse TDG için hiçte iyi olmaz.

2.  Alıntı Originally Posted by Dr. Boone Yazıyı Oku
    MAC aylıkta diğerlerine ciddi fark atmış, TKF ile bile 6 puan fark var. Tabi geçen ay MAC ciddi düşmüştü, bu düşüşü toparlamasının da etkisi var.
    Aylıklarda, hemen sağrısında dış kulvardan gelen TLH aura portföy'e tacirlerden bir portföy yöneticisi geçmiş bu arada bir iki ay önce. bu ay ondan zıplamış olabillir izlemek lazım.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by Dr. Boone Yazıyı Oku
    VK6 %0,056 HLL %0,078 TZL %0,053 gösteriyor, hafta sonu da değil, fiyat hatası mı var acaba
    Hala duzeltilmedi ayni gozukuyor

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Sayın Tradestop zamanınız varsa MPS nin günlük getirisini tekrar kontrol edebilir misiniz?Saygılar.

5.  Alıntı Originally Posted by Toroslar33 Yazıyı Oku
    Sayın Tradestop zamanınız varsa MPS nin günlük getirisini tekrar kontrol edebilir misiniz?Saygılar.
    Ziraatte gözüken fiyat bu şekilde

6. Yenisi geliyor demeyelim biz ona. Gelemiyor bir türlü.

Zira Hazine israrla Eurobond ihracı yapmıyor.

Niye ihraç etsin ki yari maliyetine doviz ödemeli dibs icad edildi. Bazı fonların portföyünde görüyorum neden tercih ederler gerçekten sormak istiyorum. (Tabi bu yeni dibs.ler ulkedeki çıktı açığına derman degil. Bir cepten öbür cebe sadece)

Katılımlar belki kendi sınırlamaları dahilinde en iyi secenek görüyordur. Ama dolar bazlı sgmk sınıfında Eurobond rakipsiz. Rakibi varsa da ogrenmek isterdim.
     Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Olay şu
    Biz bunların faizlerinden çok 2.el piyasa değerini kullanıyoruz.
    O yüzden bizimkilerin faizi yüksek bile olsa, ikide bir daha yüksek faizlisi geldiğinden eldekinin değeri düşüyor.

Çok ilginç ama son günlerde ABD'de de öyle oldu, TDG o yüzden törpülendi.Kur artmasa TDG eksi yazacaktı belkide.

Hatta ben bundan sonra TDG'den şüphe etmeye başladım, çünkü ABD diyorki enflasyona izin vereceğim, o zaman faizlerde artacak bu böyle giderse TDG için hiçte iyi olmaz.

7.  Alıntı Originally Posted by eaw Yazıyı Oku
    Dün sabah aes alım emri vermiştim halen gerçekleşmemiş bilgisi olan var mı?
    Aes alim emriniz iptal mi edildi ? Gerceklesti mi ilerleyen saatlerde acaba ? Max pay adedi 60.000.000.000 ile sinirlamislardi en son yanlis hatirlamiyorsam.

Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Aes alim emriniz iptal mi edildi ? Gerceklesti mi ilerleyen saatlerde acaba ? Max pay adedi 60.000.000.000 ile sinirlamislardi en son yanlis hatirlamiyorsam.
    almış aksam hesaba baktım 24k lik emir vermiştim

Sayfa 395/1002 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495895 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •