Sayfa 513/1002 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Xutum toplam işlem hacmi 60,32 milyar tl ile rekor seviyede gerçekleşti(önceki 47,03 milyar tl/07.07.2020)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Merkez Bankası Ağırlıklı Ortalama Fonlama Maliyeti %14.36 (Önceki %14.29)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,351
    Kontrol Panel'de ne demek ne analama geliyor dostlar?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Rahmetli,Dünya Lideri,M.Kemal ATATÜRK; ''Bir Türk dünyaya bedeldir'' Sözünü boşuna söylememiş...

Bir Bakan'ın görevini bırakıp koltuktan kalması,Tüm dünya'yı ve Finans piyasalarını nasıl da etkiledi,gördünüz mü.?....
    O söz,Bir kez daha ispatlanmış oldu..
    Büyük Adammışsın ATAM..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,893
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Kontrol Panel'de ne demek ne analama geliyor dostlar?
    Soruyu açar mısınız ?Neyin kontrol paneli? Önce de sordunuz, sorunuz askı da kalmasın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,893
    Diyarbakır valisine kızıyorlar ama! adam doğruyu söylüyor.
    Ortalık vasıfsız kaynıyor ,ama hepsi masa başında elinde ıpone önünde pc bedava internetle goy goy istiyor.Hele joker kullanıp açık öğrenimden mezun olan 315.000 lik kitlenin eli soğuk suya deymemeli.
    Bir iş adamının anısı,
    Mühendis gelir, ne iş olursa yaparım der.
    Patron eline süpürge verir süpür der.
    Haliyle itiraz eder vatandaş.
    ŞİNDİ ÇIKARIM BİR VASFIN VARSA ŞU İŞİ YAPARIM DİYECEKSİN.HA İŞTE BU SON 18 YILDA YİTİRİLDİ.KIZACAKSANIZ BUNA KIZACAKSINIZ. Adam itiraf ediyor durumu

Sağlık bakanı : Bugün tespit edilen 2.693 yeni hastamız var. Salgın hastalıkla mücadele hem bireysel hem de toplum halinde yürütülebilir. Sağlık çalışanlarımız hastane yükümüzü yönetilebilir seviyede tutmak için var gücüyle çalışıyor. Virüsü ancak birlikte yenebiliriz.

Ağır hasta sayısı dün 3001 iken bugün 3095 e yukseldi

İçişleri bakanlığı :

1-Maskenin doğru ve sürekli şekilde kullanımını temin amacıyla 12 Kasım 2020 tarihinden itibaren tüm illerde vatandaşlarımızın yoğun olarak bulunduğu/bulanabileceği cadde ve sokaklar (özellikle trafiğe kapalı olanlar), ihtiyaç duyulan meydanlar ve toplu taşıma araç durakları gibi alanlarda/bölgelerde sigara içme yasağı getirilecek.

2. Yine daha önce illere gönderilen genelge ile 65 yaş ve üzeri vatandaşların sokağa çıkmalarına yönelik uygulamanın il bazlı yapılacak analizlere (hasta ve temaslı kişi sayısı, ağır hasta, yatan hasta sayıları ve 65 yaş ve üzeri hastaların bu kategorilerdeki oranı vb.) göre İl Hıfzıssıhha Kurullarınca belirlenmesi gerekiyordu. Bu doğrultuda Valilerce; koronavirüs salgınının illerindeki seyri anlık olarak takip edilerek, hasta ve temaslı kişi, ağır hasta, entübe, vefat sayıları ile 65 yaş ve üzeri hastaların bu kategorilerdeki oranında yaşanan artış trendlerine göre 65 yaş ve üzeri vatandaşların gün içerisinde saat 10:00*-16:00 arasında sokağa çıkabilmelerine, bu saatler dışında sokağa çıkmamalarına dair kısıtlamaya gidilmesi yönünde karar alınacak.

Sayfa 513/1002 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •