Sayfa 484/1003 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534584984 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 3,865 - 3,872 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=PDD

Katılım tarafında da , defansif ürünlerde de ortalama üstü iyi performansları bilinen qinvest'in ikisinin birleşimi yeni ürünüymüş. Stopajsız olacağı için avantajlı olabilir. Göz ucuyla izlemekte fayda var işleme geçince.
    Evet, bende bekliyorum, valörsüzde tuttuğum miktarın büyük kısmını buraya geçireceğim.

Qinvestin bireysel emeklilikte yönettikleri Keg ayarında bir fon olacağını düşünüyorum. Eib'in katılım versiyonu, hatta bir tık daha riskli olabilir.

Minimum 3 aylık periyotta yatırım için, kira sertifikası fonları üzeri bir getiri hedefleyenlere uygun bir değişken katılım fonu. İzahnamesi gayet özgür duruyor, katı sınırlamalar koymamışlar. Döviz kira serifikasi, katılım hisse senedi, tl kira sertifikası, altın vs katılıma uygun herşeye yatırım yapabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Evet, bende bekliyorum, valörsüzde tuttuğum miktarın büyük kısmını buraya geçireceğim.

Qinvestin bireysel emeklilikte yönettikleri Keg ayarında bir fon olacağını düşünüyorum. Eib'in katılım versiyonu, hatta bir tık daha riskli olabilir.

Minimum 3 aylık periyotta yatırım için, kira sertifikası fonları üzeri bir getiri hedefleyenlere uygun bir değişken katılım fonu. İzahnamesi gayet özgür duruyor, katı sınırlamalar koymamışlar. Döviz kira serifikasi, katılım hisse senedi, tl kira sertifikası, altın vs katılıma uygun herşeye yatırım yapabilir.
    Ktm muadili bir ürün bekliyorum yaklaşık risk skalasında. Dediğiniz gibi eib'den bir tık çok hafif volatil. Bakalım performansı nasıl olacak.
    Keg bes kapsamında olduğu için görmemiştim, evet tam kastettiğim bu.
    Ne zaman aktif işlem açılacağına dair ekstra bir bilginiz var mı ?
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Ktm muadili bir ürün bekliyorum yaklaşık risk skalasında. Dediğiniz gibi eib'den bir tık çok hafif volatil. Bakalım performansı nasıl olacak.
    Evet dediğiniz gibi Ktm ile aynı tarz sayılır. Göze çarpan Ktmde hisse senedi asgari %15 belirlenmiş, Pdd'de %0 . Qinvest bireysel emeklilikte 5-6 yıldır katılım, bereket ve nn emeklilik şirketleri için katılım değişken fonlar yönetiyor. Geçmiş performansları tatminkar. Dediğim gibi yine de risk skalası 4 olduğu için minimum 3 aylık düşünmek gerekir. Aylık düşünen için, piyasanın dengesiz olduğu bir aya denk gelirse, örneğin 2020 mart gibi bir ayda üzebilir.

Açıkçası ne zaman açılacak bilmiyorum, qinvest portföy müdürü, iyigelir youtube yayınında Elz ile aynı zamanda demişti ama Elz neredeyse 1 ay önce alıma başladı. Muhtemelen 15 gün içinde alıma açılır diye düşünüyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by oldskool Yazıyı Oku
    Herkese selamlar & iyi yıllar dilerim.

Yatırım fonlarını, tradingview altyapısına entegre ettim.

Emeğinize sağlık

5.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Portföy yönetimi ile yazıştım. Bazı prosedürlerin halledilmesini beklediklerini ve Ocak ayı sonuna doğru işleme açılmasını beklediklerini belirttiler.

6. Mutlu seneler fon kardeşliği. 17 aralıktaki risk değerlendirmem sonrası HSYF ve değişkenlerin 100K kadarını KTM ile değiştirmiştim. Bir hafta sonra stopajın sıfırlandığı bilgisi geldi. Eldekileri bozdursam T+2 satış, T+1 alım valörü derken 3 gün kaybedeceğim. Yine de stopaj indirimden istifade edebilmem için satıp yeniden almamı önerir misiniz? Tşk.

7. Ktm, Eıb ve suc da bildiğim kadarıyla stopaj %10 olarak devam edecek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

8.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Ktm, Eıb ve suc da bildiğim kadarıyla stopaj %10 olarak devam edecek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Portföy şirketinin açıklamasına göre ktm'den stopaj alınmayacak Sn pit.

Sayfa 484/1003 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534584984 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •