Onemli Gunler Banner

Anket Sonuçlarını Gör: 2018-2019 Xu100 Tahminleriniz?

Oylayan
159. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 50,000-60,000 ARASI

40 25.16%
  • 40,000-50,000 ARASI

12 7.55%
  • 60,000-70,000 ARASI

84 52.83%
  • 40,000 'den AZ

29 18.24%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 8/119 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon
Arama sonucu : 950 madde; 57 - 64 arası.

Konu: 2018-2019 ekonomık krizi bekleniyor#borsa neden düşmüyor? Büyük hisse analizleri

1. birileri de endeks 70.000 iken
    10.000 bekliyordu 100.000 oldu

2.  Alıntı Originally Posted by yyeemm Yazıyı Oku
    u durumda, altın en mantıklı liman diye düşünüyorum.

fikirlerinizi almak isterim
    Su anda mevcut gelisen global finansal kosullar Altindan yana....Fakat 2017 de hem ons hem lira bazinda altinda geri cekilme daha bekliyorum. Altinda guclu yeni bir yukari hareketin 2018-2020 arasinda gerceklesecegini tahmin etmekteyim.

Yatirim Tavsiyesi Degildir.

3.  Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Su anda mevcut gelisen global finansal kosullar Altindan yana....Fakat 2017 de hem ons hem lira bazinda altinda geri cekilme daha bekliyorum. Altinda guclu yeni bir yukari hareketin 2018-2020 arasinda gerceklesecegini tahmin etmekteyim.

Yatirim Tavsiyesi Degildir.
    Tamamıyla ayni fikirdeyim, altın longlari patlatmadan bir yere gidemez

4.  Alıntı Originally Posted by mhtakif Yazıyı Oku
    birileri de endeks 70.000 iken
    10.000 bekliyordu 100.000 oldu
    Hocam o ekip 7/24 klavye başında kara propoganda yapan Fetö firarisi teröristlerdi..
    Efendilerinin desteğiyle dolar manipülasyonlarını arkalarına alıp atıp tuttular..
    Mecburen buhar edildiler.
    Sonra freesky nickyle selamlar,vesselamlar vs.. aylarca Fetö terör örgütü propangadasına devam ettiler..
    Bana ilginç gelen bu haşhaşilere forum yöneticilerinin aylarca müdahale etmeden propogandaya müsaade etmesiydi?

5. Piyasalar iner çıkar, türlü türlü senaryolarla büyük oyuncular para kazanır bizde timsahların dişlerinden kırıntı almaya çalışırız..
    Ancak ilkokul mezunu,şizofren bir teröristin tuvalet kağıtlarını yalayıp yutan bir grup haşhaşi koca bir millete hakaret edemez,aşağılayamaz,kimsede buna çanak tutamaz..

6.  Alıntı Originally Posted by Uyvar41 Yazıyı Oku
    Hocam o ekip 7/24 klavye başında kara propoganda yapan Fetö firarisi teröristlerdi..
    Efendilerinin desteğiyle dolar manipülasyonlarını arkalarına alıp atıp tuttular..
    Mecburen buhar edildiler.
    Sonra freesky nickyle selamlar,vesselamlar vs.. aylarca Fetö terör örgütü propangadasına devam ettiler..
    Bana ilginç gelen bu haşhaşilere forum yöneticilerinin aylarca müdahale etmeden propogandaya müsaade etmesiydi?
    aynen, belirtmiştik fuatavni vari yazıyor diye.

hesap yapma da yok
    bist30 hisselerinde bir kaç fiyat ver dedik, yok.
    ekstre göster madem şort dasın o kadar iddaalısın oda yok.

işin ilginci, baya katılan olmuştu görüşlerine
    hala yazıyorlardır , dolar forumlarında viop vs.

7. ilginç

Kriz geldi gelecek derken kim mal satar? soralım birbirimize?
    # : vatandaş satar
    vatandaşın onbinde 2 komisyon ile sattığını kim alır ?
    borsa büyükleri ve gizli isimli HERİF lakaplı adam alır
    #bu herif aldığını aynı gün SIFIR komisyon ile satarsa 0,2 % kar yazarsa 100milyon TL lik hisse de Ne kazanır?

200bin TL kazanır.

buraya kadar mantıklı bir Senaryo oldu mu?

peki bu HERİF yukarı kaldırdığı HER %0,2 kademede vatandaş Adlardırması ile Yükseltmede
    başka vatandaşlarda satarsa
    EYVAH diye basıp kaçar mı yoksa satana kadar KİRALADIĞI adamlar ile forumlarda HİSSE mi pazarlatır?ve aldığını belli bir Oranda Faizler yükselmeden satana kadar ÇABALAR MI_? ## büyükler oyunu asla bırakmaz çünkü oyunda kalabilecekten fazla masayı dahi alabilecek PARALARI vardır##

ben sattım ahmet sattı mehmet sattı bakkal amca sattı petrolcü dayı sattı kim alıyor??#############

bu herif ve grubu alıyor peki bu adamların eline hazır vermişken vatandaş ne yapacak bu adamlar ?

piyasayı teknikçileri ve ACEMİ yatırımcıyı sattığının fazlasını alana kadar Yüksek tutacak##########

GRAFİKLER yalan söylemez########
    ####grafiklere AYLIK olarak 20-30 yıl bazında bakınca vatandaş GERÇEĞİ görüyor###

bu adamlar borsayı teknik seviye olan daha önce defalarca yazdığım 102500e kadar alacaklar demedim mi?

çünkü satanlar çok fazla
    oradan ise 79 000 endeks ilk durak olmak üzere ŞELALE düşüşü diyor muyum? olasılık olarak bu ihtimale %90 veriyor muyum?

peki 102500 endeks ile #####buraya dikkat ####
    %5-6 düzeltme koyarsak ne o olur?
    bir anda endeks çöker se %5-6 bir günde geleceğimiz seviye yaklaşık 95000 olur oradan sert yükseltirler maksat ALGI yönetimi yapabilmek

ve bir bakmışız ki ###105000 ile 110000 arasındayız

ben olsam yöneten böyle yaparı m

ancak ne yapacakları belli değil bu yüzden SABANCI koç turkcell kendi hisselerinden milyar dolarlık SATIYOR###
    buralar AYLIK logaritmik GRAFİKLERDE bir daha belkide 5 yıl görülmeyecek YERLER

DOLARIN 8 TL olması Hükümetin devletin YARARINA olacaktır bunu da söyledim.yoksa Enflasyn ve Faiz sarmalı ile %20 faiz ortamında bırakın 50000 endeksi 35000 oluruz ve dolar bazlı grafik fırlar###
    ikisinin de ucuzlaması için DOLARIN 8 TL olmasa dahi 4,61 TL direncini kırıp en azından 5 TL yi geçmesi ülke menfaati adına faydalıdır..tamam fakirleşiyoruz derler birileri ama genel anlamda başka türlü bir çıkış göremiyorum.

siz %20 faiz ortamı olursa Gayrimenkul rallisi vs..rallisi mi beklersiniz Herşeyi HAZIR zirvede satıp Vadeli mevduat veya dolar ucuzken dolar mı yoksa DOLARIda içinde alabilen ALTIN mı alırsınız yastık altında?

############

vatandaş ne yapsın?

daha 2017 nin başlarında
    youtube üzerinde 500 tane video SAVAŞ ÇÖKÜŞ ve KRİZ haberleri veriyordu hepsi tek tek olacak mı? bunları kimse bilemez ancakDÜNYAYI yöneten GRUP bilir bunları ve öylede olacak videoları YAYINLAYANLARDA onlar televizyonların sahipleri de onlar.onların dedikleri olacak.

####
    ALTIN dedikleri gibi 5000 DOLAR ons fiyatına fırlar mı ? yoksa petrol 200 DOLAR varil mi olur bunları görecez
    ####
    veya ülke savaşa mı girecek ve bu Endeksin satılması için BAHANE mi olacak hepsini göreceğiz
    ##########

TEKNİK düşünün psikolojiniz TAŞ gibi olsun korkmayın endeks in geleceği için GEÇMİİŞİNE BAKIN####

(yazı içinde dikkat çekmek için belli yerleri büyük harfler ile yazdım ve hızlı yazıdan dolayı cümle düşüklükleri olabilir )

veya benim projem gibi sizde kendinize bir plan yapın kendi projenizden vazgeçmeyin örneğin benim ki:
    ####
    risk almadan VİOP ta 110000 e kadar her 500 puanda 1 birim satmak ve olur ki maksimum 115000 olursa batmamak
    şuan açıklarımı her bin puan düşüşte otomatik kapatıyorum çünkü aşağıdan sattığım miktarlarda var onların taşıma maliyetlerini finanse ediyorum böylece###
    95000civarından sattıklarımı hesaplayınca 79binden kapatmam gerekli diye bir hesap yaptım
    ###
    vatandaşta böyle hesap yapmalı bir anda belli bir fiyattan satmamalı veya aksine almamalı
    ###
    2018 ve 19 için tek risksiz yukarı yönlü trading stratejisi ALTINdır boşuna değil Dünyayı yönetenlar ALTIN için NEGATİF algı yaratıyor
    boşuna değil ALTIN 900 dolar olacak deyip 1150 den topladılar..
    düşünün ona göre işlem yapın piyasa belki bugün değil ama aylık grafiklere bakınca eylül KASIM ve aralık aylarında mutlaka DOUBLE ground hareketi ile
    yükselişin başladığı noktaya gelmeli böyle bir hızlı yükseliş olamaz %35 %50 getiren hisseler var
    bunlar ı alan vatandaş (belli beklentili olanlar hariç ) 10 yılını HArcar bu işlerde
    ###zaman en değer li OLGU dur çünkü geri kazanamazsınız###
    hayatınızın en değer li zamanlarını ekran başında Harcadığınıza sonra benim gibi 15 yıl sonra sinir olabilrsiniz###
    pişman olabilirsiniz

geleceği görebilme yeteneğinize diyecek yok her şeyi bilir mi bir insan?bunların olacağını daha KGF öncesi söylediniz dayanılmadı hemen uyguladılar. sıradaki olaylar içinde örnek olarak Katar olayı gibi yine nokta atışı tebrik ederim.çok iyi durum değerlendiriyorsunuz. http://ekonomi.haber7.com/ekonomi/ha...ara-ceza-yagdi http://www.sabah.com.tr/ekonomi/2017...ara-ceza-yagdi https://www.youtube.com/watch?v=_z11721TR0E yoksa yeni cezalar yolda mı veya yeni el koymalar olabilir mi? http://hisse.net/haber/?p=722

Sayfa 8/119 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •