Sayfa 784/1003 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794834884 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 6,265 - 6,272 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    yaklasik 0.141% karla pazartesi hesabinizda
    13.30'dan önce alım emri vermiştim.
    1,066294 fiyatından gerçekleşmiş (şuan tefas'ta gözüken fiyat) ve hesaba yansıtılmış.
    Dolayısıyla evet pazartesi günü kazanç elde edilmiş olacak.

Cevap veren , kafa yoran herkese teşekkürler.

Bu durumda PPF fonları için cuma günü öğleden önce alımlarda yatırımcı açısından bir dezavantaj oluşmadığını anlamış olduk.
    ÖST fonları için ise; forumdaki genel kanı anladığım kadarıyla dezavantaj oluşabileceği yönünde (?).

2. tcmb resmi kur -0,75%
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Repoya aliniyor para bosta birakmaz nemalandirir.

M2003J15SC cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    “Sağlam bir para birimi, zengin bir toplumun olmazsa olmazıdır.”

4. Hisse senedi fonlarının KAP raparlarında geçen "TEDAVÜL ORANI" hakkında bilgisi olan var mı? Hisse al-sat hızının göstergesi gibi geldi bana.Yüksek oluşu yöneticinin çok al-sat yaptığını mı gösteriyor?Bilen varsa sevinirim.

5.  Alıntı Originally Posted by byroltr Yazıyı Oku
    Hisse senedi fonlarının KAP raparlarında geçen "TEDAVÜL ORANI" hakkında bilgisi olan var mı? Hisse al-sat hızının göstergesi gibi geldi bana.Yüksek oluşu yöneticinin çok al-sat yaptığını mı gösteriyor?Bilen varsa sevinirim.
    "hisse devir hızı" olacak

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,942
    05 Şubat Cuma günü, kesin olmayan getiri oranımız:

NNF +0,32%
    Bist100 -0,50%
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,942
    Borsaya n'oluyor böyle 2 gündür negatif ayrışıyor anlamadım, kur da düşüyorken. Dolar bazında pahalılaştık diye mi acaba. Yabancılar da hafif hafif azaltıyor payları iş yatırım raporlarına göre...
    Son düzenleme : turali; 05-02-2021 saat: 20:33.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by Kemtuz Yazıyı Oku
    Hem ons düşüyor hem dolar, o yüzden çifte zarar yazıyor, Euro long etf lerden de zaman zaman ekşi yazıyor, gümüş de var ama onun da işi belli değil, çok volatil bir fon haline geldi, düştükçe ekleme yaptım ama düşmesi bitmedi. Fonda zararkes yapmak bana mantıklı gelmiyor ( böyle aktif yönetilen fonlarda) Sabretmek lazım bence er geç inenler çıkacaktır, ama bu dönem faizler yüksek olunca elde tutma maliyeti artıyor bu konuda da haklısınız
    Ben de aynı durumdayım hocam, düştükce aldım ama bu fon hep düşmeye devam etti. Son 3 ayda maalesef yatırımcılarıni çok üzdu, ama fon yönetimine güvenim tam, dolayısıyla şu anda 12K zarar olmasına rağmen sabırla taşımaya devam edeceğim.

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 784/1003 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794834884 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •