Sayfa 681/891 İlkİlk ... 181581631671679680681682683691731781 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 5,441 - 5,448 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

Arkadaşlar sizler bu foruma hizmet vermiş insanlarsınız ky dostusunuz. Lütfen fazla geyik yapmayalım da hisseye odaklanalım. Çok zarar var. Ne olacak böyle İHLAS ın hali. Resmen battık. Bu grubun hisselerini hisselerini yönlendirenlerin ne kadar düzenbaz, adi şrf.siz olduğunu bile bile aldık. Bana da yazıklar olsun bu düzenin içine kendimi bile bile soktuğum için....

2.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Wise'm seni Asude konusunda çok istekli gördüm. O yüzden bana verilen önceliği ben sana veriyorum. Yolun açık olsun, heryerine kuvvet.
    Sağolasın gözüm,Allah razı olsun,ömürlü olun,ağzınız bal yesin..Çok faideli işler yapacağıma cani gönülden inanabilirsiniz biliyorum sevaptır..

3.  Alıntı Originally Posted by KAYIP BORSACI Yazıyı Oku
    Arkadaşlar sizler bu foruma hizmet vermiş insanlarsınız ky dostusunuz. Lütfen fazla geyik yapmayalım da hisseye odaklanalım. Çok zarar var. Ne olacak böyle İHLAS ın hali. Resmen battık. Bu grubun hisselerini hisselerini yönlendirenlerin ne kadar düzenbaz, adi şrf.siz olduğunu bile bile aldık. Bana da yazıklar olsun bu düzenin içine kendimi bile bile soktuğum için....
    Kardeşim,sorduğunuz sorunun cevabı yine sorunuzun içinde yatıyor yani durum aynen bahsettiğiniz gibi ancak ekik yazmışsın bu zalimleri koruyup kollayan cesaret veren teşvik eden veballerine ortak olan din taciri bezirgan başlarınada iki çift kelam etseydin isabetli olacaktı..Allah senide bizleride bu zalimlerin zulmünden kurtarır inşallah süzme iş insanı değil borsada resmen yol ve kol kesen eşkiya başı beni İsrael mici americana conisi ve soytarısı ne dersen de cuk diye oturuyor.. Eğer bir insanda yoksa zerre kadar Allah korkusu merhamet acıma duygusu zulmünden ve hisselerinden uzak durun derim...

4.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Başkent,sende adeta bir bilmece gibisin yani %99 biliyorum diyorsun o zaman açıkla bizde bilelim kardeşim başına vuranmı var neden çekiniyorsun..Adam ağır eleştirilere rağmen neredeyse cevap vermiyor bile ya her yanı çok gevşek yadada çok sabırlı bir hanım sanki bizimle maşak geçiyor gibi bilemiyorum doğrusu ama ASUDE olmasını çok isterdimCanim benim....
    O yüzde 1 ihtimal yüzünden bile birilerine tazminat ödemek istemiyorum O yüzden konuşmuyorum. İnşallah güzel ve kazançlı günlerimiz olur yakında ve hepimiz bir nebze de olsun rahatlarız.
    Kazancınız bol ve bereketli olsun.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Kardeşim,sorduğunuz sorunun cevabı yine sorunuzun içinde yatıyor yani durum aynen bahsettiğiniz gibi ancak ekik yazmışsın bu zalimleri koruyup kollayan cesaret veren teşvik eden veballerine ortak olan din taciri bezirgan başlarınada iki çift kelam etseydin isabetli olacaktı..Allah senide bizleride bu zalimlerin zulmünden kurtarır inşallah süzme iş insanı değil borsada resmen yol ve kol kesen eşkiya başı beni İsrael mici americana conisi ve soytarısı ne dersen de cuk diye oturuyor.. Eğer bir insanda yoksa zerre kadar Allah korkusu merhamet acıma duygusu zulmünden ve hisselerinden uzak durun derim...
    Allah ıslah etsin. Hep yalan haberlerle benim paramı çaldılar. Hiç mi bir yetkili bunları görmüyor. Devletimiz bu hale nasıl geldi...

6.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    O yüzde 1 ihtimal yüzünden bile birilerine tazminat ödemek istemiyorum O yüzden konuşmuyorum. İnşallah güzel ve kazançlı günlerimiz olur yakında ve hepimiz bir nebze de olsun rahatlarız.
    Kazancınız bol ve bereketli olsun.
    Yahu başkent Allah iyiliğini versin emi, sen bu kadar ihtiyatlı olamazsın.
    Bu kadar ihtiyatlı olsan borsaya bulaşmazdın. Hadi bulaştın diyelim, 700 şirketten ihlas grubuna bulaşmaz ve de üstüne yıllardır bu iblislerin hisselerini taşımazdın. Senin dilinin altında başka bir bakla var ya hadi hayırlısı..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Herşey mümkündür. Yalnız bu tüysüzün çok farklı bir tarzı var. Tıpkı o holdingin kapalı kapıları ardında dönen dolaplar gibi. Bugüne kadar net olarak anlayabilmiş değiliz.
    Oksijenim kimden bahsediyosunuz yahu, ender mi yoksa

https://www.youtube.com/watch?v=oBKBnJKGutQ

8. eskiden buralarda aylık haftalık grafikler paylaşılırdı yorumlar yapılırdı şuralarda destek direnç falan var diye heygidi o günler.. kabile reisi vardı sağlam teknikçiydi ama pek belli etmezdi...şimdilerde hiç ses seda vermez oldu o da.

1-dostlar, bu ihlas 3 5 ay sonra bu fiyatların üstünde mi olur yoksa altında mı ?
    2-dostlar, kısa vade destek dirençler nelerdir?
    3-spek, tamam mı devammı

Sayfa 681/891 İlkİlk ... 181581631671679680681682683691731781 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •