Sayfa 600/1004 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 4,793 - 4,800 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,556
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    esad memur işçi ve emeklilerin maaşına %30 zam yapmış
    Bizi kesmez %50 düşüş yaşadık,zaten oda kurtarmaz,dolar bazında çok daha yukarılarda.

Hayır olay artık dolar kuru olayından çıkar.ekonomi kitlenir sistem dolarla Cash alım satım a döner stok culuk tavan olur.su son günlerde geçici olduğunu düşündüğümüz şeyler rutine döner.koca sistem Cash dolar alışverişine dönerse bizde zaten cekle senetle vadeyle dönen tüm sektörler batar .buhrani dibine kadar yasariz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,556
     Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Hangi dalga.???
    Tsunami tüm hızıyla Venezuela otobanında.!!

Hiperenflasyon tüm hızıyla Venezuela otobanında.!!

Stagflasyon tüm hızıyla Venezuela otobanında.!!

Crash tüm hızıyla Venezuela otobanında.!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!
    Bunu bizde devamlı belirttik yıllarca ısrarlı şekilde bir iktisatçı olarak,ama tınlayan yok,üstelik ceza bile aldınız.

Dövizin bu yükselişinin vatandaşa yansıması 3-6 ay arasında olacak...6 aydan sonra vatandaş maduro diyetine kesin geçecek...Başka seçeneği yok...Neyse ağalar daha iyisini bilir....

5.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Dövizin bu yükselişinin vatandaşa yansıması 3-6 ay arasında olacak...6 aydan sonra vatandaş maduro diyetine kesin geçecek...Başka seçeneği yok...Neyse ağalar daha iyisini bilir....
    6 ay sonra dolar 10 tl de olabilir. Olmaz demeyin, bu kadar hızlı yükseliş normal değil.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Euro / TL > 17
    Dolar / TL > 15

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    bizim burada yerel bir market var online şiparişte verebiliyorsun sabahın köründe kendilerine 2 tane 2 kiloluk zeytinyağ ile 2 tane 5 kiloluk un siparişi verdim, anında telefonla aradılar bu ürünlerden birer tane verebiliyoruz getirelimmi dediler, hani aklıma geldi tüp kuyrukları filan ayrıca beni birde korku sardı sen stokçusun derlermi sorgulanırımmı diye
    Marketi 155'e ihbar edin stok yapiyür bunlar deyu

Marketçi de marketi kapasın yiyin birbirinizi deyip

ytd

Alıntı Originally Posted by freshwind Yazıyı Oku
    6 ay sonra dolar 10 tl de olabilir. Olmaz demeyin, bu kadar hızlı yükseliş normal değil.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bence teknikolarak bu yükselişin altı boş , doğru ama temel olarak baktığınızda dövizin altı dolu.Çünkü MB eksi rezervle 2-3 yıldır çarkı döndürmeye çalışıyor...Grafiksel gevşeme olsa da temel yapı iyileşmeden o dediğiniz rakama inmesi imkansız...

Sayfa 600/1004 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •