Sayfa 124/987 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224624 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 985 - 992 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

1. Bence canları istememiştir siz gözlerdeki ışığı görmüyor musunuz? 3 indirirler valla.

Nebati: Yüksek faiz politikası yok, sıcak para yerine doğrudan yatırım, selektif anlamda proje bankacılığının gerçekleştirildiği, katma değeri yüksek alanların devlet tarafından desteklendiği bir model

Nebati: Yeni tedbir paketleriyle piyasayı öylesine şaşırtacağız ki, o son üç ayda Türkiye’deki psikolojiyi karamsarlığa dönüştürenlerin kaçacak yer bulamayacakları bir döneme giriliyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    Asgari ücretin işverene maliyeti sigorta primleriyle birlikte 5879 .7 TL,, 8 TL parite 735 dolarlık maliyet getirir.Ayrıca kıdem tazminatı fonu+yıllıÄ· izin ödemesi, öğle yemeği, işyerine ulaşım gibi, işverene ek maliyetler var.Bunlar harıç 735 dolar maliyet

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Deniz Hocam,

o zaman yine ithalat patlamayacak mı ?

o kur rakamı yeni ekonomi programına ne kadar uygun kaçacak
    !

Nebati: 2013 yılında cari açığın, büyümenin en optimal olduğu, enflasyonun düşük, faizin düşük olduğu dönemde, Türk lirasının değeri yüzde 110. O kadar değerli ki paranızı yurt dışında harcamak için her türlü imkan var

Nebati: Şimdi Pazartesi akşamına kadar olan dönemde de yüzde 60’lara kadar düşmüş değersiz Türk lirası. İkisi de gerçekçi değil. Asıl olması gereken yüzde 100. Yüzde 60’a hatta altına düşürecek köpüğü söylemek zorundasınız

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Nebati: (Kur korumalı TL mevduatı uygulaması)*Hazine'ye negatif yükünün olması mümkün değil. Kur korumalı TL mevduatta alt limit bir lira üst limit yok* Uygulamaya tüm bankalarımız katılıyor

Nebati: Özel bankalar dolarizasyondan memnun değiller. Özel banka yöneticilerinden teşekkür alıyoruz.*Dövizdeki köpükten yanan küçük yatırımcı oldu.*Mevduata geçiş sabah 10 milyar TL'ydi

6. 1 milyar dolar yani 2 gunde. Hicbisey degil. Iste mb bunun icin dolar satmaya basladi tekrar. Olmayan dolarla ne kadar gidecek bakalim
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Nebati: (Kur korumalı TL mevduatı uygulaması)*Hazine'ye negatif yükünün olması mümkün değil. Kur korumalı TL mevduatta alt limit bir lira üst limit yok* Uygulamaya tüm bankalarımız katılıyor

Nebati: Özel bankalar dolarizasyondan memnun değiller. Özel banka yöneticilerinden teşekkür alıyoruz.*Dövizdeki köpükten yanan küçük yatırımcı oldu.*Mevduata geçiş sabah 10 milyar TL'ydi
    SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bunun ne kadarı dövizini TL'ye çevirenlerden oluşmakta ?

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    1 milyar dolar yani 2 gunde. Hicbisey degil. Iste mb bunun icin dolar satmaya basladi tekrar. Olmayan dolarla ne kadar gidecek bakalim

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ama reis öyle demiyor amacına ulaştı diyor. 2 günde sonuçları almışlar dağılabilüüünn

Sayfa 124/987 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •