Sayfa 217/388 ÝlkÝlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon
Arama sonucu : 3098 madde; 1,729 - 1,736 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

1. Ýyi de, burasý CANTE baþlýðý ODAS ne alaka ?...Biri de gelmiþ BRKSN baþlýðýnda KCAER pazarlamasý yapýyor. Yönetim de ses çýkarmayýnca Ýnvesting'e çevirdiniz burayý. Kriptocular nerede, çaðýrýn onlar da gelsin 1-2 kelam etsinler.

Bu nedir yaw !...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiðinizde ortadan kaybolmayan þeydir.

Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    6 aralýkta ODAS yönetimi hisse geri alým kararý aldý...

--hisse 10.11 lira idi....22 martta 8.13... bu sürede endeks 78.55 den 7.55 e düþmüþ...
    22 mart sehven yazýldý; doðrusu 22 aralýk olacak; özür...

3. Sn.Ft-2 evet yanýlmýþim sizi cihanpehlivani nick'li kiþi ile karýþtýrmýþim çok zaman geçti malum hakkýnýzý helal edin kusura bakmayýn.

Alýntý Originally Posted by Fýght clup Yazýyý Oku
    Sn.Ft-2 evet yanýlmýþim sizi cihanpehlivani nick'li kiþi ile karýþtýrmýþim çok zaman geçti malum hakkýnýzý helal edin kusura bakmayýn.
    --önemi yok, ben tahmin etmiþtim...sonradan hatýrlarsýnýz, düzeltirsiniz diye düþündüm...uzayýnca mecburen düzeltmek zorunda kaldým.

Alýntý Originally Posted by Hissedarxd Yazýyý Oku
    Ýyi de, burasý CANTE baþlýðý ODAS ne alaka ?...Biri de gelmiþ BRKSN baþlýðýnda KCAER pazarlamasý yapýyor. Yönetim de ses çýkarmayýnca Ýnvesting'e çevirdiniz burayý. Kriptocular nerede, çaðýrýn onlar da gelsin 1-2 kelam etsinler.

Bu nedir yaw !...
    --ODAÞ, CANTE ye 1.5 milyara yakýn borç vermiþ gözüküyor; bu borcu nasýl vermiþ...nereden kazanmýþ da vermiþ onu bulmaya çalýþýyorum...

--CANTE nin en büyük ortaðý ODAÞ...PRKME ve TATEN i yazsam haklý olabilirdiniz; o da belki...

7. Adamlar bir yerlerden bulmuþ vermiþ. Finansallar baðýmsýz denetim ve SPK onayýndan geçmiþ... Konu kapanmýþ...Sorun ne ? Valla, bunaldýk bu saçma sapan mesajlardan...Git ODAS baþlýðýndaki üstadlara sor nereden bulmuþlar bu parayý diye, bize niye soruyorsun !!!
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiðinizde ortadan kaybolmayan þeydir.

Alýntý Originally Posted by hissedarxd Yazýyý Oku
    adamlar bir yerlerden bulmuþ vermiþ. Finansallar baðýmsýz denetim ve spk onayýndan geçmiþ... Konu kapanmýþ...sorun ne ? Valla, bunaldýk bu saçma sapan mesajlardan...git odas baþlýðýndaki üstadlara sor nereden bulmuþlar bu parayý diye, bize niye soruyorsun !!!
    --size sorduðumu nereden çýkardýnýz ki?...ayrýca, SPK onayý diye bir þey yoktur...

Sayfa 217/388 ÝlkÝlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •