Sayfa 112/282 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon
Arama sonucu : 2249 madde; 889 - 896 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    An itibariyle sahol bilançosundan sonra Ülker fk 11.03 sahol fk 11.29 sahol fk sı ülkeri geçti bu gözler bunu da gördü
    --nasıl hesapladınız?

2.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    An itibariyle sahol bilançosundan sonra Ülker fk 11.03 sahol fk 11.29 sahol fk sı ülkeri geçti bu gözler bunu da gördü
    Adamlar hala yangından mal kaçırır gibi Sahol alıyordu bugün. Söyleyecek söz yok.

3.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --nasıl hesapladınız?
    Ben hesaplamadım hatta sahol 11.63 müş fintables

https://x.com/fintables/status/17752...d8F2ZUHt93mWtw

4. [QUOTE=clastobar;6769466]
     Alıntı Originally Posted by Colder Yazıyı Oku
    İlk çeyrekte rekor kâr bekliyorum bu arada. Her çeyrek üstüne koya koya gidiyoruz. 3 çeyrek sonra fk 4 e düşecek böyle giderse. 12 fk ile normal olarak fiyatlansak bile en az 300 tl ederi olmalı basit hesapla. Bu arada fk 4 e inerse ft-2 adını fk-4 yapsın. Daha anlamlı olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi[/QUOTE
    ben geçen çeyrek vergi gelirini çıkarırsak biraz dolar daha fazla arttı finansman gideri aynı olsa 1.7-1-9 milyar arası kar bekliyorum Zaten geçen çeyreğe yakın kar bize yeter bence.Ekstra geçen çeyreğe göre fark edecek ne var acaba size göre rekor kar bekliyorsunuz
    Ben bekliyorum Rekormu olur 19 Katrilyon Ciro yaklaşık 4 Katrilyon Net Kâr, Daha öncede burada kalsın diye yazdım ama Bu komisyoncu Ft-2 yüzünden, Yönetim tarafından 2 dir engellenip mesajlarım siliniyor .

5.  Alıntı Originally Posted by Astra35 Yazıyı Oku
    Kisaca temettu icin vuk ta bu zararin bitmesi gerekecek ufrs ye bakilmaz dogru mu
    Bu spek komisyoncusunu ciddiye alıp soruyorsun. Bu karakterini evde bırakmış şahıs sürekli küçük yatırımcı satsın veya almasın diye Algı operasyonu yapan maaşlı, spek elemanıdır
    .Bahsettiği 6 Katrilyon geçmiş yıl zararını Ülker 2 çeyrek bilanço da Artıya çevirebilir.Seneye temettü verebilir, benim tercihim 2-3 hatta 10 TL temettü vereceğine %271 Bedelsiz Sermaye artırımı ile Sermayesini 1 Katrilyona çıkarsın.
    2024 sonu Net Kâr beklentim 15 Katrilyon,10 F/K olsa Piyasa değerini siz hesap edin

6. Döviz borçlanma kabiliyeti olan şirketlerin avantajlı olacağı bir döneme giriyoruz. Şirketin son döviz borçlanmaları oldukça yerinde olacak ve şirkete finansal açıdan avantaj sağlayacak gibi duruyor. Faiz geliri ciddi artacaktır Ülker'in 2024'te.

2024 1. çeyrek hem artan alım gücü hem de Ramazan etkisiyle 2023 4Ç'ten çok daha iyi rakamlar gelme ihtimali çok yüksek. 2024 Ülker için yüksek kârlılığa geçiş yılı. Küresel arenada da güçlü finansal yapısıyla hakimiyetini güçlendireceğini ve pazar payındaki artışların devamının geleceğini düşünüyorum.

Alıntı Originally Posted by VaLeNTiNe Yazıyı Oku
    Döviz borçlanma kabiliyeti olan şirketlerin avantajlı olacağı bir döneme giriyoruz. Şirketin son döviz borçlanmaları oldukça yerinde olacak ve şirkete finansal açıdan avantaj sağlayacak gibi duruyor. Faiz geliri ciddi artacaktır Ülker'in 2024'te.

2024 1. çeyrek hem artan alım gücü hem de Ramazan etkisiyle 2023 4Ç'ten çok daha iyi rakamlar gelme ihtimali çok yüksek. 2024 Ülker için yüksek kârlılığa geçiş yılı. Küresel arenada da güçlü finansal yapısıyla hakimiyetini güçlendireceğini ve pazar payındaki artışların devamının geleceğini düşünüyorum.
    --faiz gelir ciddi artacak..nasıl ??
    --alım gücü arttı??...mı...seçimde gördük...
    --ramazan da niye artsın ki?...
    -pazar payında artış var mı? ki?

8. birçok sanayi şirketinin rasyoları bu sıkılaşma döneminde bozulabilir. ama ulker gibi gıda tarafında finansal giderleri hesaba katmaz isek olumsuz bir taraf olmaz. en azından bu beklenir. Bu sebepten borsadaki birçok şirkete göre daha güvenli olduğunu düşünüyorum. eğer sürekli pazar payı vs diyorsak bana şuan türk borsasında olup sürekli pazar payını artıran ve sıkılaşma döneminde de artırması beklenen ve ayrıca fiyatlanmamış olan bir şirket gösterin. kısaca mevcut durumda ülker makul duruyor. ancak piyasa nasıl fiyatlar onu ben bilemem.

Sayfa 112/282 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •