Sayfa 7/28 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
Arama sonucu : 220 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade IX

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,557
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Kobani davasında karar açıklanıyor :

Eski milletvekili Ahmet Türk’e 10 yıl , Eski MilletVekilleri Altan Tan ve Aysel Tuğluk Beraat , Eski milletvekili Ayla Akar’a 9 yıl ve tahliye , Eski milletvekili Gülten Kisanak ‘a 12 yıl hapis ve yattığı süre göz önünde bulundurularak tahliye
    Selahiddine 42 yıl 6 ay mübbet vermiş uzunun hakimi,ama megri,megri diyen uzuna bir mok yok

Ayhan Bora Kaplan soruşturmasında gözaltına alınan Ankara Organize Şube Müdürü sorgusunun ardından serbest bırakıldı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,557
    Ayhan Bora Kaplan soruşturmasında gözaltına alınan Ankara Organize Şube Müdürü sorgusunun ardından serbest bırakıldı.
    Şaşırdıkmı,169 yıl mübbeti istenmiş zat,soylu ile ilişkili,ülke artık raydan çıktı,daha doğrusu kaşınanlar var,temennim darbe olmasın !!!

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bence sipariş daha doğrusu talep daha fazladır ama firmanın bu yılki ülke kontenjanı 15 dir
    Birazda kemik ithal.etsek

https://www.instagram.com/reel/C6_bS...Fxamg4aDZrNA==
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Sütun 3, Satır 4
    Teknikte zorlama yoktur..

CUMHURBAŞKANI'NDAN CEZA AFLARI
    28 Şubat davası hükümlüsü emekli generallarin cezaları affedildi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,557
    CUMHURBAŞKANI'NDAN CEZA AFLARI
    28 Şubat davası hükümlüsü emekli generallarin cezaları affedildi
    Uzun baktı ortalık karıştığı için karışıklığı önleme anlamında gündem değişikliğine gitti,yani bu zatta oyun bitmez,öyleya özel anayasa yapılacak,bu adamların 28 şubattan hapise atılması hep ironi,sebep gayet açık orduya korku salmak amacı,kobaninin peşinden gelmesi hep ilginç vardır bir düşüncesi,üstelik kendisi değilmiydi megri,megrici !!! ,2 gün içinde ilginç olaylar yaşıyoruz.

Sayfa 7/28 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •