Onemli Gunler Banner
Sayfa 337/344 İlkİlk ... 237287327335336337338339 ... SonSon
Arama sonucu : 2751 madde; 2,689 - 2,696 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Valla bana göre de burada yarın halka arz olur lot manyağı yaparlar şampiyonluk sarhoşluğu yaşayanları.
    Diğer uzmanla beraber bir orada olumlu bir burada olumsuz yazılarınız var korkudan cuma günü mal alamadınızmı?

2. Beklenti bitti kardeş bitti..Senin anlayışın kıt galiba. Bu arada ben Beşiktaş 'lıyım ama spor hissesi almam. Zira bütün kulüpler batık..

3.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Beklenti bitti kardeş bitti..Senin anlayışın kıt galiba. Bu arada ben Beşiktaş 'lıyım ama spor hissesi almam. Zira bütün kulüpler batık..
    Teknik bakmadan buraya koşa koşa gelip sallayan sensin kıtmısın kardeş?

4. dün dünde kaldı cancağızım artık yeni şeyler söylemek lazım. bilmem anlatabildim mi ?

5.  Alıntı Originally Posted by Ersan55 Yazıyı Oku
    Teknik bakmadan buraya koşa koşa gelip sallayan sensin kıtmısın kardeş?
    Köşeye sinmiş bekliyorsun ne oldu şampiyonluk gelince 10 tavan çekecekti değil mi.

6. Günlük işlemler çocuk işi değer yatırımcısı olmayan bugünkü fiyatı görür 2013 den gelen yapı var bu kağıt 2 sene içinde tekrar 3 haneli rakamlara gidecek aklı olan bakar görür..!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,766
     Alıntı Originally Posted by Ersan55 Yazıyı Oku
    Günlük işlemler çocuk işi değer yatırımcısı olmayan bugünkü fiyatı görür 2013 den gelen yapı var bu kağıt 2 sene içinde tekrar 3 haneli rakamlara gidecek aklı olan bakar görür..!
    PD/DD -10,40 olan kağıt mı 2 sene içinde 3 haneli rakamları görecek. ?

üye olurken, finansal okuryazarlık aramayan forum yönetimini kınıyorum..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

8.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    PD/DD -10,40 olan kağıt mı 2 sene içinde 3 haneli rakamları görecek. ?

üye olurken, finansal okuryazarlık aramayan forum yönetimini kınıyorum..
    2 sene uzun bir zaman değil ölmezsek buralardayız..

Sayfa 337/344 İlkİlk ... 237287327335336337338339 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •