Sayfa 100/1195 İlkİlk ... 509098991001011021101502006001100 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 793 - 800 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

1.  Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    dıjjj güjjlerrr...RUSYA.....
    kapitalin tanrıları aciz kaldı
    ciddi ciddi savsaklarlarsa, komplocuların kervanına katılacam.
    Memento mori

REUTERS NEW YORK METROSUNDA SALDIRI

1 den fazla yaralı..

kesin ruslar yapmıştır
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Tcmb başkanı şahap kavcıoğlu, tim başkanı gülle ve ihracat temsilcileri ile bir araya geldi - bloomberg

ihracatçılar: şirketlerin ihracat gelirlerini tcmb’ye satma zorunluluğu %25’ten %40’a çıkarılıyor.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Tek isi sosis gibi bomba uretmek olanlar 2 aydir Mariupol'u bombaliyor. Bu yilanin basi niye kucukken ezilmemis ki acaba da boyle dunyanin her tarafinda elemani olan bir culta donusmus.

Amerika'nin verdigi Switchblade dronelari kullanilmaya baslamis. Ufacik ufacik seyleri veriyorlar, ne ise yarayacak ki.

Erdoğan:"Önceliğimiz en pahalı malın olmayan mal olduğu gerçeğinden hareketle vatandaşımızın temel ihtiyaç maddelerine kesintisiz, en uygun şartta erişimini sağlamak"

Erdoğan: "Belirsizliğin yol açtığı tereddütler ortadan kalktıkça ürün arzının yeniden dengeye oturacağını, fiyatlardaki balonun söneceğini ümit ediyoruz."

Erdoğan:"Gelir artışına yönelik tedbirler yanında gereksiz paniklerin önüne geçecek, piyasayı sakinleştirecek, tamahkarları dizginleyecek düzenlemelere hız vereceğiz"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku

hormonlu ilacli GDO lu antibiyotikli bu o yuzden cok ucuz

Acaba gercegi kac para?

Sayfa 100/1195 İlkİlk ... 509098991001011021101502006001100 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz