Sayfa 100/499 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 3987 madde; 793 - 800 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Kemal Zorlu Beyefendi'ye,

Eğer burada yazılanlar bir şekilde kulağına geliyorsa ya da açıp okuyorsan şunu bilmeni isterim. Bir İngiliz atasözü şunu der: "Bir kez yaşarsın, ama eğer doğru yaparsan, bir kere de yeterlidir". Ben derim ki yarın gidince üst kata, geri dönüşü yok, pişman olma. Bize sinirleniyorsan sakın ha. Buradaki yatırımcılar sonuna kadar haklı. Yeterince arkanda durdular. Şimdi ne deseler haklılar, haklıyız. Ağzını açma yatırımcılarına, çok kızarım. Hisseler üzerinde operasyon yapanlara duyurulur, hisse yok. Kalmadı. Giden gitti kalanlar hisseleri sandığa gömdü. Altın olunca çıkaracağız hep birlikte. Dileğimiz çabuk çıkarmamız elbette ama o sandık boş çıkmayacak. Duyurulur. Gelin yatırımcılarınızın kalan kısa hayatını kaliteli yaşamasını sağlayın da bir iyilik yapın. Yaşlandık Kemal, öyle acil paraya ihtiyacımız da olmuyor artık. Düzenler kuruldu, eskidi bile. Hayır para artıyor da, lazım olursa söyle, göndereyim. O sandığı vermem ama bak. Babana verirdim de, sana yok Kemal Beyefendi. Sen hak etmiyorsun. Yıl olacak, Kemal Beyefendi ne yaptı haberimiz yok. Hüsni zan eylesek yine olmuyor. Tut ki iyi şeyler yapmaya çalışıyorsun, yazık değil mi buradaki insanlara? Bilmek hakları değil mi? Satanlara ne olacak? Ayıptır Kemal Beyefendi.

Bir diğer hususa bakarsak bombaların sıkıştırılma oranları ne kadar fazla olursa, içten yanmalı motorların sıkıştırma oranları ne kadar fazlaysa o kadar güçlü patlar, yanar sevgili arkadaşlar. Bu tahta yapıcıda - oralarda bir yerlerde varsan tabi - iki gram akıl yok. Şimdi sen yükseltme, benim hedefim a'dan b'ye çıkacak. Daha da yükseltme, b'den de c'ye çıkacak. Alamayacaksın zamanında anladığın. Şu bomba meselesine gelince içinde 15 yıldır bu kadar insanın beklediği kağıt patlar arkadaş. Öyle ya da böyle patlar. Bu doğanın kanunu gibi bir şey yahu. Gösteriyi zevkle izleyeceğim. Hadi Kemal Beyefendi sen de geciktirme gösteriyi. Hayır, kendine de yazık. Gösteriden sonra sana teşekkür mektubu yazacağım. Çok bekletirsen yazmam haberin olsun.

Günün Sözü (Kemal Beyefendi'ye)

"Zaman asla geri dönmez."

Gidince sen de dönemeyeceksin haberin olsun da ona göre devam et kalan dakikalarına.

2. Arkadaşlar, vakıf haberi çok önemli vede çok krıtik bir dönemeç hatta ve hatta otoban girişinden öncesi son çıkış bu haberin bu kadar sancılı olması normal, düşünüyorum ki Kemal bey % yüz emin olup ve adını koyarsa açıklayacaktır, farklı bir manada tasarrufu olduğunu düşünmek istemem kendisi nazarımda saygınlığı olan bir işadamıdır. Kemal beyin bir röportajındaki sözlerini hatırlatırım dostuma dost düşmanıma ok, hançer olurum bilsinki bizim dostluğumuz iyidir aksi olmasın olması içinde sebep oluşmaz kendisinin dediği gibi bizde kendi çapımızda hançer oluruz bunada kendi çapımızda gücüm olduğunu düşünüyorum. Vakıf çok önemli zaten bu karardan sonra artık nerde duracağı belli olmayan süreç başlıyor, Kemal bey lütfen artık uzatmayın sabır bile bu hisselerde acemi çıkar. Slmlar saygılar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz.

3. Merhaba,

Aynı şeyleri yazmayacağım. Gereksiz zaman ve yer alıyor.

Bugün bir açıklama gelmiş; "Alacaklı Banka ile görüşmelerimiz devam ediyor."

iyi mi kötü mü? Yerli mi yersiz mi? Derseniz;

"Ehhh" diye cevaplarım.

Zira, Sayın Zorlu zahmet edip bir haber yollamış nihayet. Şu yaptığı açıklamayı, geçtiğimiz aylarda bir yada iki kez daha tekrarlamış olsaydı, kendisini bu kadar eleştirmezdik.

Anlaşma olmuş olabilir mi?

Oldu da, bu haberi gönderdiyese.., Zaten asıl haber geldiğinde, anlaşma tarihine bakarak anlayacağız. O zaman buraya yazamıyacağımız şeyleri, telefonlarda birbirimize söyleyeceğiz.

Anlaşma olmuş olabilir mi?

Cevabım; Bilançoda göreceğiz. Bence borcun büyük miktarı üzerinden bir anlaşma sağlayıp, geçtiğimiz yıl ödemeye başlamışlardır. Kalan miktarı da, minareyi saklamak için kılıf olarak kullanacaklar...

Yapılan tahminlere göre, 22-26 milyon arasında bir kar bekleniyor (Dr Abininki 24 civarında). Bu karlılıkla, iyi bir anlaşma yapacak kadar kasada para var...

Ancak, " İcra mahkemesi .... Yargıtaya gitmiştik.... Yargıtay reddetmişti... Bla Bla Bla... Alacaklı banka ile görüşmelerimiz devam etmektedir..."

Acınası bir açıklama. Daha kısa ve öz açıklama yapsalardı, daha iyi olurdu. "Vakıfbanka olan 'Kredi' borcumuzla ilgili görüşmeler devam etmektedir." En yalın hali ile. O açıklamayı yazan ya geri zekalı yada karanlık tarafa geçmiş diyorum.

Halen, yeni yatırımcıya "Ya bu şirket icralık olmuş, Yargıtay da itirazlarını reddetmiş..!" İmajı verilmeye çalışılmış...

Benim yorumum bu.

Kemal Z. Beyefendiye yine de bu haber için teşekkür ediyor ve kutluyorum. Aferin.

İyi bir gece diyorum. Saygılarımla,

4.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2017 Yazıyı Oku
    Ey Sayın Üyeler! İsterseniz Vakıf antlaşma haberi gelinceye kadar hiç birşey paylaşmayalım. Zira hiç bir faydası yok.Fiyat ve işlem hacmi ortada.

Biz burada tek kurtuluşumuz olan Vakıf haberini beklerken öyle kopyala yapıştır, hiç alakası olmayan ya da ileriye dönük belki seviyesinde beklentileri içeren saçma sapan yazılarla buraları doldurmayın.

Şuan da benim şahsıma, tek görmek istediğim malum haberle ilgili bir ipucu,sızıntı.Keza buraya bakmaya da gerek yok,hisselerde ki fiyat hareketi ve işlem hacminden bir iki gün önceden kendisini gösterecek.Selamlar,saygılar; tabi ki gerçek ve samimi yatırımcılara....
    Ey Sayın Üyeler!

Vakıf Bankla ilgili bir haber geldiğine göre sürecin devam ettiği elimizdeki çok değerli hisselerimize sahip çıkmamızın gerektiğini düşünüyorum.Özellikle EPLAS hisselerine göre holding hisseleri çok hareketli ??? tabi ki anlayan samimi ve gerçek yatırımcılara

Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Aynı şeyleri yazmanın bir mantığı yok. Eskiler ve hissenin iyi yatırımcıları suskun.

Meydan bana kalmış da, ben de tepiniyorum gibi...

Kemal Kardeşim de kızgınmış zaten;

"Bana küfretmeyi göstereceğim onlara" falan diyormuş. (Yakın kaynak Kemalcim)

Çok korktum Kemal... Pazartesi satıyorum.

Sana kızıyoruz Kemal. Küfür falan da yok. Ben her seferinde büyüklerini saygı ve rahmetle anıyorum. Onlarla bağlantılı hiç bir kötü sözüm olmadı. Ve şimdiki yakınlarınla. En fazla, çocuklarını da senin gibi, aç gözlü olmakla, seni yönlendirmemekle suçladım.

"Karaktersiz..." Bu küfür değil ki Kemal. "Kalleş..." Bu da değil. Şahsa münhasır sıfat. Arkadaşlar, arkadaşlara devamlı söyler...

Küfür, senin işini aksatanlar, savsaklayanlar, Basmane için defalarca mahkemeye başvuranlar, seni kumpasa getirenlere zaman zaman kullandığın; kelime ve cümle gruplarıdır...

Anladın mı? Hiç yapmadın-etmedin mi?

Haaa, o tarz şeyleri sana hak ettiğin halde kullanmadım, kullanılmadı. Diğerleri sitemdir Kemalcim...

Sen daha bunu anlayamamış, yatırımcıların hakkında ileri-geri ediyormuşsun Kardeşim.

Haksızsın, vefasız ve önceki dediğim şeylerdensin.

Senden tiksindim Kemal. Hisselerimin %25 ini ilk hedef fiyatımdan satıp geri kalanı 2-5 sene daha bekleyecektim. Tamamını ilk hedefimde satacağım.

Seninle ve bu kafa yapınla uğraşamam. Hem suçlu hem güçlüsün.

Yatırımcı arkadaşlara selam ve saygılarımla,

Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2017 Yazıyı Oku
    Cemal,cemalll,cemallllllll.!!!!!!

Alıntı Originally Posted by Batırık 67 Yazıyı Oku
    Kemal' ı anladıkta, bu Cemal kim onu anlamadım?

Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Değerli Kardeşim,

Yakıştıramadım sana. Nasıl anlamadın ki?

İngilizce yazmış Komodor.

Saygılar,
    Klavyesini 10 parmak kullanan , yorumlarını saygı çerçevesinde takip ettiğimiz , forumda meydan boş kaldığı için çok yazmaktan parmakları nasır tutan (derisi kalınlaşan) kalleşler...!!! Kemal? Kemaaalll??? diyen karaktersizler...!!! Cemal, cemalll?? diyen ingilizce yazan içimizdeki irlandalılar...!!! Biz burada tek kurtuluşumuz olan Vakıf haberini beklerken öyle kopyala yapıştır, hiç alakası olmayan ya da ileriye dönük belki seviyesinde beklentileri içeren saçma sapan yazılarla buraları doldurmak istemezdim arkadaşlar ...!!!

"Karaktersiz..." Bu küfür değil ki. "Kalleş..." Buda değil. Şahsa münhasır sıfattır "irlandalı arkadaşlar..." !!! .Arkadaşlar, arkadaşlara devamlı söyler...!!!

https://www.youtube.com/watch?v=2HJwNnexQ_Q

----- KOPYALA YAPIŞTIR -----

5.  Alıntı Originally Posted by knsvsn Yazıyı Oku
    Ey Sayın Üyeler!

Vakıf Bankla ilgili bir haber geldiğine göre sürecin devam ettiği elimizdeki çok değerli hisselerimize sahip çıkmamızın gerektiğini düşünüyorum.Özellikle EPLAS hisselerine göre holding hisseleri çok hareketli ??? tabi ki anlayan samimi ve gerçek yatırımcılara

Klavyesini 10 parmak kullanan , yorumlarını saygı çerçevesinde takip ettiğimiz , forumda meydan boş kaldığı için çok yazmaktan parmakları nasır tutan (derisi kalınlaşan) kalleşler...!!! Kemal? Kemaaalll??? diyen karaktersizler...!!! Cemal, cemalll?? diyen ingilizce yazan içimizdeki irlandalılar...!!! Biz burada tek kurtuluşumuz olan Vakıf haberini beklerken öyle kopyala yapıştır, hiç alakası olmayan ya da ileriye dönük belki seviyesinde beklentileri içeren saçma sapan yazılarla buraları doldurmak istemezdim arkadaşlar ...!!!

"Karaktersiz..." Bu küfür değil ki. "Kalleş..." Buda değil. Şahsa münhasır sıfattır "irlandalı arkadaşlar..." !!! .Arkadaşlar, arkadaşlara devamlı söyler...!!!

https://www.youtube.com/watch?v=2HJwNnexQ_Q

----- KOPYALA YAPIŞTIR -----
    Merhaba,

Buyur kardeşim sen yaz...

Ben yazdım, bu haber geldi.

Bir de seni görelim. Meydan senin olsun.

6. Güldürdü..

İnsan öldü on beş yılda insan!
    Kemal Zorlu, Kemal Zorlu..
    Suçu yok mu?
    Olaylarda yok, farkındayız.
    3 aydır haber gelmiyordu haber!
    İster kızarım, ister sayarım.
    Kemal Zorlu iyi bir adamdır lakin beni bile kızdırır bazen.
    Hakkımızdır bu kadarı da.
    Şimdi,
    Neden habersizliğe kızan insanlara hakaret edersin?
    Gel biraz da onu anlat.
    Kendinde misin?
    Ne yaptığının farkında mısın?
    Bazı insanlar medyatiktir.
    Futbolcular, hakemler, siyasiler.
    İnsanı sinirlendirir, kötü söze maruz kalır vesaire.
    Lakin bizimdir.
    Hayatında hiç medyatiklere sövmediysen,
    Bu celalin nedir?
    Yok öyle değilse,
    Yine bu celalin nedir?
    Medyatikler ayrı, insanlar ayrı.
    O laflarını tek tek topla,
    Çıktığı yere geri koy.
    Bence.
    Bence...

Yatırım tavsiyesi içermez. Sitedeki bütün yazılarım kişisel öznel görüştür ve aleyhimde kullanılamaz. Doğruluğu ispatlanmamıştır. Lütfen kimse kimsenin önerisi ile yatırım yapmasın ya da yaptığı yatırımdan vazgeçmesin.

7. Merhaba,

Yazıları okurken, bütüne ve sonunda da ana fikre bakılır.

Kimseye nasıl okunacağını öğretecek halimiz yok...

Önünden keserek, arkasından keserek bir yazıyı okuduğunuzda yada okuttuğunuzda, günümüzde "Servis etmek" diyorlar, buna yandaşlık yada yanıltıcı medya deniyor.

Arkadaşımız, zahmet etmiş bir kaç kişinin yazılarını bir araya getirmiş. İlk defa da bir fikir beyan etmiş. Daha önce de çoklu alıntılar yaparak gönderiler yapardı. Yorum olmadığı için ne demek istediğini anlayamazdım. Bu yazısı iyi olmuş.

Şaşırdım doğrusu.

Ezilenin, küçük olanın yanında olmak, patronu bir şeyler yapmaya zorlamak, senelerdir bekleyenlerin artık bir şeyler kazanması için yazılarımız...

----------------------

İsveç yada Norveç olacak; bir bakanlar kurulu toplantısı dağılıyor. Bakanın yürürken adamın biri okkalı bir şekilde suratına tükürüyor. (8-10 sene olmuştur. Tvlerde haber olmuştu)

Adama müdahele ederlerken, "Durun, karışmayın" diyor. Yürürken de suratını siliyor.

Daha sonra, bakana olayı soruyorlar. "Bunu hakedecek muhakkak bir şey yapmışımdır. Sorup öğreneceğim." diyor.

---------------------

Ne mi olmuş sonra? Araştırın öğrenin kardeşim...

Buradaki ana fikir; Demokrasi ve kişinin Bakana-Bakanın da kişiye nasıl baktığı.

--------------------

Neyse, arkadaş sayesinde eplas forumunda meydan doldu.

Burası halen boş...

Hadi kardeşim, bizim haklarımızı hukuğumuzu koruyacak yazılar yaz, yorumlar yap da, okuyup bilgilenelim.

Patronun lehine de yazabilirsin. Yeter ki, işe yarasın.

Benim yazılarımın, Kemal Z. tarafından da taktir edildiği, gelen haberle anlaşıldı.

Bir kaç arkadaşın yazısı ve baskısıyla haber geldi. Bilmem fark ettiniz mi?

---------------

Kalleşsem de kalleşliğim, patrona karşıdır . Yatırımcılara ve buradakilere değil.

Arkasında durduk... Çok ezildiğini ve zulüm gördüğünü yazdık.

Kullanabileceği fikirler ortaya attık. (Bundan sonraki safhada, önceki yazdıklarımızı kullanacaktır. Hazır bigi, analiz)

----------------

Parmaklarımız henüz nasır tutmadı da, önemli olan beynimiz nasır tutmasın kardeşim.

Biz ikaz edelim de, sonu Suriye gibi olmasın.

Saygı ve selamlarımla,

8. Sayın ercanbay yazdıklarınızı takdir ediyorum. Gerçekler ancak bu kadar güzel anlatılır. Tabi anlayana / anlamak isteyenlere. Beynini kiraya verenlere ve sevicilere kapak olsun.

Sayfa 100/499 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •