Sayfa 1013/1120 İlkİlk ... 13513913963100310111012101310141015102310631113 ... SonSon
Arama sonucu : 8959 madde; 8,097 - 8,104 arası.

Konu: Foreks Haberleri II

*ıea başkanı birol: Nükleer enerji iyi yönetilirse cari açığın azaltılmasında yardımcı olacaktır-bloomberg ht
    *ıea başkanı birol: Doğal gazda arz güvenliği son derece önemli-bloomberg ht

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*ıea başkanı birol: Petrol fiyatları hem ithalatçı, hem ihracatçılar için tehlikeli-bloomberg ht
    *ıea başkanı birol: Petrol üreticisi ülkelerin ekonomilerini çeşitlendirmeleri lazım-bloomberg ht

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*çin dışişleri bakanlığı: çin, abd ile ticaret gerginlikleri istemiyor
    *çin ticaret bakanlığı, "çin, abd ile ticerette gerilim istemiyor"

*italya'nın 10 yıl vadeli tahvilinde getiri yüzde 2,28 ile temmuz 2017'den bu yana görülen en yüksek seviyeye çıktı
    *italya ile almanya 10 yıl vadeli tahvilleri arasında getiri farkı 173 baz puana yükseldi

*tayvan'da nisan'da ihracat siparişleri yıllık %9,8 (beklenti %7,9)
    *tayvan'da nisan'da ihracat siparişleri us$39,11 milyar

*japonya/abe, "boj'un para politikasını uygun şekilde yönettiği konusunda ekonomik konsey ile görüşbirliği içindeyim"
    *japonya/abe, "hükümet ve boj, deflasyonu yenme konusunda 2013'te yaptıkları ortak açıklamaya bağlılıklarını tekrarladılar"

*rusya mb/yudayeva: Merkez bankası, rublenin oranının enflasyon üzerinde güçlü etkinin olmasını beklemiyor
    *rusya mb/yudayeva, "ruble kurunun enflasyona güçlü bir etki yapmasını beklemiyoruz"

*rusya mb/yudayeva, "gelecek toplantıda faizi değiştirmemek için de düşürmek için de nedenler var"
    *rusya mb/yudayeva, "haziran ayında kısa vadeli petrol fiyat tahminimizi gözden geçireceğiz"

Sayfa 1013/1120 İlkİlk ... 13513913963100310111012101310141015102310631113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •