Sayfa 1019/1027 İlkİlk ... 19519919969100910171018101910201021 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 8,145 - 8,152 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Ons altında ralli başlamış olabilir.
    Portföyde biraz gram altın mantıklı.
    GAU/TRY yine bizi diskoya götürecek,
    gidelim bari....

Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Valla altın işine benim aklım yattı bugün 1.86 dan daldık.İlk gün zarar yazdı ama ben gelecek yıl değişik bir dünya olacağına inanıyorum.Ekimde fed hele şu dolarları her ay 50 milyar dolar azaltsın,dolar düşmez,eh onsda az bişi şekil yaparsa gramda parayı en azından koruruz gibime geliyor.Benim aklıma gram yattı.Faize gelince ya bir zamanlar ekonomistler tl ye dandik para derlerdi.Sanırım asaf hocanın lafıydı.Hızla o yolda ilerliyoruz .TL dandik,emlak dandik e geriye ne kalıyor dolar zaten var,altından başka alacak bişi bulamadım valla. HAYIRLISI ARTIK.
    Valla allahtan TL den umudu kesmişim.Bu iş artık karanlık.Çarşı baya karışacak o belli oldu.Şu borsa hastalığından da kurtulabilsem.Borsada param olmayınca uyku tutmuyor arkadaşlar .Bilmem aranızda benim gibi olan var mı))))) Gerçi olunca da uyku tutmuyor ya,olay adrenalinde sanırım.Seviyoruz adrenalini valla.

3. Yanlış mesaj

Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Valla allahtan TL den umudu kesmişim.Bu iş artık karanlık.Çarşı baya karışacak o belli oldu.Şu borsa hastalığından da kurtulabilsem.Borsada param olmayınca uyku tutmuyor arkadaşlar .Bilmem aranızda benim gibi olan var mı))))) Gerçi olunca da uyku tutmuyor ya,olay adrenalinde sanırım.Seviyoruz adrenalini valla.
    eskiden senin gibiydim donsuz yatar malsız yatmazdım
    sonra bigün bi sinirlendim kolu bacağı bi kestim zarara bakmadan. dolara döndüm. ogün bugün kestiğim kol bacak yerine geldi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    DIş Kaynek =IMF başkası bu saatten sonra bunlara kredi vermez........Verilen krediler saraylar için kullanılıyor
    yılın sadce 45 günü kullanılacak bir ihtiyaç(?) için 300 odalı yazlık yaptırıyorsan
    bunu yaparken işin ne maddi yönünü ne de 50 bin ağacı keserken manevi yönünü
    düşünmüyorsan ve dünyaya karşı utanmıyorsan sana değil para selam bile verilmemesi lazım..!!

Dün bahsettiğimiz kırılım gerçekleşti, 3. dalgalar başladı.

Nur topu gibi 8 dalgalık bir trend başladı.

Artık 5 TL'de durmayacak. 5.30- 5.40 bu trendin nihai hedefi olabilir.

DUHUL : 1999

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    tüm zararım bugün itibariyle çıktı kara geçtim
    Sizi tebrik ederim. Hem aktif işiniz var hem de bu kadar finans işini hallediyorsunuz. ben emekliyim, dolarda 4,78 den bakakaldım. maliyeti bile hesaplamak istemiyorum moralim bozulmasın diye. Alırken 5 den önce satmayacağım diye kendimi şartlamıştım. Hayırlısı bakalım. Bu faizleri gördükçe de şimdi 4,72 lerden satayım çıkayım diye kafam karışıyor.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    eskiden senin gibiydim donsuz yatar malsız yatmazdım
    sonra bigün bi sinirlendim kolu bacağı bi kestim zarara bakmadan. dolara döndüm. ogün bugün kestiğim kol bacak yerine geldi
    Sn ayhan allahtan paranın maksimum üçte biri sınırı koydum.Yoksa malum hep bize üçün biri düşerdi))))))).Allahtan dolar faiz altın falan üç beş borsadaki zararları kurtarıyor.Hastalık işte.

Sayfa 1019/1027 İlkİlk ... 19519919969100910171018101910201021 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •