Sayfa 103/835 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 6677 madde; 817 - 824 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    alfa,buyumek için geldı rıchard dostum,,bebek daha kundakta ,,sallıyoruz sırayla çok ağlamaklı sürekli ,,bebeği buyutmeye çalışıyoruz abisi ,,gesan damızlık boğa gıbı oldu ,

neden revacta dersen fıyatlamasını yenı yapıyor,,gesan 15 kat cıvarı,smrtg 20 kat gıttı,,yeo yıne 20 kattan fazla gıttı,,alfasın avantajı ,46 mılyon sermaye 9 mılyon senet ,,

elbettekı gesanla mukayese etmek bıle doğru değil,,çok farklı şirketler,,
    kesinlikle katiliyorum,
    musluk akarken , cesmeyi dolduracaksin
    muzik caldikca, dans edeceksin

oyle temettu felan fistik diyerek aldik, aylar yillarca , enflasyonun altinda kaldik
    hisseyi hic sevmesemde (ALFAS) bende bir miktar aldim, oyle dursun bakalim, ama asil yatirimim GESAN, KONTR, ERCM, SMRTG
    temettu emekliligli diye basladigim yolda, BISTIN en atesli spek hisselerini almis bulundum
    toplam portfoy 2,5 milyon TL
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

2. Kontr yine ucuyor 3gundur tavan

günaydın hsbc başkan gelmeden şoyle +5 olsak sonrasında gelse yukarıyı alsa yeter bugün bize
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    günaydın hsbc başkan gelmeden şoyle +5 olsak sonrasında gelse yukarıyı alsa yeter bugün bize
    265 İ sağlam geçersek tavan potasına gireriz...bu potansiyel var...doldura doldura gitmesi iyidir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    265 İ sağlam geçersek tavan potasına gireriz...bu potansiyel var...doldura doldura gitmesi iyidir..
    zaten acelesi yok gibi tahta çok güzel sakin sakin alıyorlar sakin sakin satılıyor.. şuan herşey güzel..

dün zaten düşeni kırıp yukarıda kapatmıştık bugünde yukarı gidelim tavan olsun bari onayımızı alıp yürüyelim daha..

arada şoyle güzel bir yeni iş ilişkisi kapları gönderirler mutlu mutlu gideriz
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6. 264 de büyük set var bakalım kırıp geçebilecek mi?

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Tavandan nefret ediyorum be keko.. her gün %2 3 gitsin yeter de artar bize 🙂

8.  Alıntı Originally Posted by ikasemre Yazıyı Oku
    264 de büyük set var bakalım kırıp geçebilecek mi?
    Dostum kaç kot koymuşlar oraya

Sayfa 103/835 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •