Sayfa 103/303 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 2419 madde; 817 - 824 arası.

Konu: The last of the mohicans

1.  Alıntı Originally Posted by kaan3858 Yazıyı Oku
    sen çok düzgünsen ac bir topik seni takip edelim inanmıyorsan neden adamı takip ediyorsun hadi takip ediyon neden yazıyorsun buraya
    Ben hakkımı ararım arkadaş fort oto 25 tl iken düşeçek yok tobo yok omo dedi sattırdı hisseyi paylaşımlarıyla 2 temettü verip 38 tl ye gitti gs 46-50 -65 sabır dalgalar trentler dedi 24 tl oldu hele aselsanda full ters analiz yaptı odasta endekste anladımki bu dalga trentci speklerin adamı hiç mi tutmaz ne sorduysam bist 100 endeksi dahil tutmadı ytd degil asla

2.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    17.03.2017 Sn.Mohikan'ın yazısı...

Bugün 04.05.2017 Kospi kapanış fiyatı 2241....

Not: yazıyı kimseyi eleştirmek için öne almadım ama o gün bu yazı bana ilginç gelmişti ve kospi endeksini ekranıma eklemiştim bugün 2230 üzerinde görünce burayada yazayım dedim...
    bu arkadasın saçmalıkları ciddi zararlı olmuş ahaliye , dediği yerden dönüş başladı
    elliot cu larda şu vardır
    analizi tutmuşsa arkasından gelen analizleri de tutar sayımı doğru yapmıştır.
    ama ilk analizleri kötüse arkadan gelen hepsi kötü olacaktır. ilk durakta inin oradan
    elliot analizi çok zordur ve birçoğu başarısızlıkla sonuçlanır.

3. yine de borsadaki bu son çıkışta başkanlık uğruna kamu kaynaklarının biste aktarılması çok etkilidi.
    bunu hesaba çoğu kişi katmadı.
    topic sahibinin eleştirileceği nokta , yanılması değil...
    şurayı geçemez burayı asla geçemez şeklindeki ifadeleridi.

ky ye zarar veren de bu oldu. borsa da hiçbir zaman kesinlik yoktur. varlık fonu girmese devreye buralara kısa sürede gelmesi cidden çok zordu

4. Varlık fonunana basarlar yakında malları o kdar FAİZ zararı yazıyor adamlar bu fiyatlarda hisse taşıdıkça bırakın taşısınlar yok ben sattım gitti yok ben sattım şöyle oldu demeyin
    ###daima söylerim KADEMELİ satın az az ama çok emir ile satış girin hisse mutlaka yön yukarı ise malınızı almaya yeltenir###
    anlarsınız yönünü eldeki malı daha yukardan verirsiniz##

grafikler yalan söylemez adam nokta atışı yapmaya çalışmış ancak Grafiklerde daima %8-10 hata payı diğer bir isimle Yanıltıcı hareketler olabilir###

Örnekler ile bakabiliriz eklerim istereseniz mesela 2013 teki yanıltıcı hızlı yukarı hareket her nedense tesadüf mü bilinmez devamında GEZİ olayları olmuş
    yani grafik için teknik tutmuş

##2001 çöküşünden önce sinyaller gelmiş yine birileri mal pazarlamış sonuç krize sebep kuklalar iş başına gelmiş ###

vatandaş artık akıllandı borsanın düşük zamanını bekliyor##

emin olun bizler satmasak bu seviyelere gelmez terse çökerdik##

##şuan bankalar referandum öncesi gibi rahat kredi veriyor mu? veriyorsa düşükten faizlerin %20 leri devirmesinin 2018de yüksek ihtimal olacağını hesaplayıp alabileceğiniz kadar kredi alarak kriz için sermaye tutabilirsiniz.bu akılda bakkal mehmet usta veya simitci ahmet amcanın akılları.bazen en basit akıl kazandırır çünkü basit düşünmek için okullar okumaya 10 sene kafayı kirletmeye gerek yoktur.sözüm meclisten dışarı,###

şimdide bir şelale düşüşünde ne yapabilirsiniz bunu hesapladınız mı hiç?##hangimizin B-planı var?
    benim 2 tane var yükseldikçe az az açık pozisyon açıyorum.

2007 amerika konut krrizinin hakkında adamın birinin hikayesini izlemiştim youtube da adını hatırlasam ekleyecem tekrar
    RISK takers diye bir programa konu olmuştu:
    ## aslen doktor bu adam tıp okumuş haliyle ancak çocukluktan bu yana ilgisi ekonomi üstüne
    şirketini kuruyor ve yatırımcı arıyor bulduğu FON miktarı yaklaşık 2 milyar dolar ve bu adamın bir gözü doğustan mıydı hatırlamıyorum yok.
    tek yaptığı tüm yatırımıcısını inatla KONUT balonun patlayacağına inandırmak önce yatırımcılarının fonuna yaklaşık 500milyon dolar kaybettiriyor
    yatırımcılar kaçmak isterken nasıl yapıyor bilmiyorum hepsini ikna ediyor beklemeye
    ##sonuçta kendisi kişisel olarak kaldıraçlı konut açık pozisyonları sayesinde 1 milyar Dolar kazanıyor yatırımcılarına ise %70civarı kar saplıyor
    dolar bazında tabii.adı aklıma gelirse eklerim youtube videosunu.

bazen korkmadan ###kararlı kalmak faydalı olacaktır ##medya ve televizyona kalsak cebimizdeki bozuk paralara bile göz dikerler

şuan suçlamak için çok erken Grafikler 2018 başını işaret ediyor ####

5. adamın adı:

Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    Varlık fonunana basarlar yakında malları o kdar FAİZ zararı yazıyor adamlar bu fiyatlarda hisse taşıdıkça bırakın taşısınlar yok ben sattım gitti yok ben sattım şöyle oldu demeyin
    ###daima söylerim KADEMELİ satın az az ama çok emir ile satış girin hisse mutlaka yön yukarı ise malınızı almaya yeltenir###
    anlarsınız yönünü eldeki malı daha yukardan verirsiniz##

grafikler yalan söylemez adam nokta atışı yapmaya çalışmış ancak Grafiklerde daima %8-10 hata payı diğer bir isimle Yanıltıcı hareketler olabilir###

Örnekler ile bakabiliriz eklerim istereseniz mesela 2013 teki yanıltıcı hızlı yukarı hareket her nedense tesadüf mü bilinmez devamında GEZİ olayları olmuş
    yani grafik için teknik tutmuş

##2001 çöküşünden önce sinyaller gelmiş yine birileri mal pazarlamış sonuç krize sebep kuklalar iş başına gelmiş ###

vatandaş artık akıllandı borsanın düşük zamanını bekliyor##

emin olun bizler satmasak bu seviyelere gelmez terse çökerdik##

##şuan bankalar referandum öncesi gibi rahat kredi veriyor mu? veriyorsa düşükten faizlerin %20 leri devirmesinin 2018de yüksek ihtimal olacağını hesaplayıp alabileceğiniz kadar kredi alarak kriz için sermaye tutabilirsiniz.bu akılda bakkal mehmet usta veya simitci ahmet amcanın akılları.bazen en basit akıl kazandırır çünkü basit düşünmek için okullar okumaya 10 sene kafayı kirletmeye gerek yoktur.sözüm meclisten dışarı,###

şimdide bir şelale düşüşünde ne yapabilirsiniz bunu hesapladınız mı hiç?##hangimizin B-planı var?
    benim 2 tane var yükseldikçe az az açık pozisyon açıyorum.

2007 amerika konut krrizinin hakkında adamın birinin hikayesini izlemiştim youtube da adını hatırlasam ekleyecem tekrar
    RISK takers diye bir programa konu olmuştu:
    ## aslen doktor bu adam tıp okumuş haliyle ancak çocukluktan bu yana ilgisi ekonomi üstüne
    şirketini kuruyor ve yatırımcı arıyor bulduğu FON miktarı yaklaşık 2 milyar dolar ve bu adamın bir gözü doğustan mıydı hatırlamıyorum yok.
    tek yaptığı tüm yatırımıcısını inatla KONUT balonun patlayacağına inandırmak önce yatırımcılarının fonuna yaklaşık 500milyon dolar kaybettiriyor
    yatırımcılar kaçmak isterken nasıl yapıyor bilmiyorum hepsini ikna ediyor beklemeye
    ##sonuçta kendisi kişisel olarak kaldıraçlı konut açık pozisyonları sayesinde 1 milyar Dolar kazanıyor yatırımcılarına ise %70civarı kar saplıyor
    dolar bazında tabii.adı aklıma gelirse eklerim youtube videosunu.

bazen korkmadan ###kararlı kalmak faydalı olacaktır ##medya ve televizyona kalsak cebimizdeki bozuk paralara bile göz dikerler

şuan suçlamak için çok erken Grafikler 2018 başını işaret ediyor ####
    aklıma geldi nette araştırdım:

https://www.youtube.com/watch?v=II1E..._mRlU&index=24

bazen son dakikaya kadar kanmamak gereklidir kandırıcı hareketlere
    tüm piyasa yukarı giderken adam ısrarla batacak demiş.
    ##sonuç yaklaşık 1 milyar dolar kazanmış kişisel olarak ortagı hariç ###

6. bizde mallık son maho mudrur mohikanmıdır böyle abuk sabuk isimle topic açan kişiyi takip ettik haksızmıyım hep terso hep terso oldu

7.  Alıntı Originally Posted by sertan060606 Yazıyı Oku
    bizde mallık son maho mudrur mohikanmıdır böyle abuk sabuk isimle topic açan kişiyi takip ettik haksızmıyım hep terso hep terso oldu
    Takip etmeyiniz kendi akliniz yokmu. Ben takip ettim vakfin hakkindaki yorumlari cok isabetliydi yuzde yuz kazandirdi bedava bilgi analiz aliyorsunuz sonra maho mu neydi diye arkadan konusacaksiniz..konusacagina daha fazla okuyun gormesini ogrenin...

dunkin donuts
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

8. Ben şahsen sayın mohikanın sayesinde kazandım. Şükran'larımı sünüyorum kendisine. Kazanamayanlar hatayı kendilerinde arasın. Onun sayesinde aldığım hiçbir hisseden zarar etmedim. Alacağın ve satacağın yeri bileceksin. Sayın mohikan Allah sizden razı olsun. Saygılarımı sunuyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Sayfa 103/303 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •