Sayfa 1037/1078 İlkİlk ... 375379379871027103510361037103810391047 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 8,289 - 8,296 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    Teşekkürler
    sayın T/A da çok uzun vadeli baksa iyi olur sanki, hisse çok uzun soluklu bir yolculuğa çıkabilir
    ne bileyim dolar bazında bakılabilir, 2018 zirvesiyle oluşan çanağada bakılabilir vs vs.
    çok konuşuyorum ama üzerinde kafa yormadan konuşmam abi hisse çok uzun zamandır takibim de
    temelinde bir sorun yoktur ama sn izcide baksın tabi de o bi keresinde bana al unut abi demişti
    bende hisse takibimde zaten demiştim.
    Cevap vermem biraz geç oldu kurusa bakmayın sn. Koçari...

Pazar günleri benim için yoğun ve yorucu geçiyor. Yemek, ekmek derken ancak vakit bulabildim...

PRKME 'i bir zamanlar bir dostum da sıkı sıkı takip etti ve bildiğim kadarı ile en sona kalan hisse olmuştu ve arkadaşım da sabredince muradına ermişti...

Bu hisse öyle hemen uçup kaçan cinsten ve başladı mı devam eden cinsten değil...!

2001 yılından bu yana dişe dokunur net bir hareketi yok. Daha yeni bir şeyler yapmaya çalışıyor...

Görünen 12.5 seviyesine kadar rahat bir atak yapabileceği. Fakat bunu hemen mi yapar, yoksa düşüşü fırsat bilip biraz daha düşürüp sonra mı yapar bilgim yok...

Sanırım duymak istediğiniz rakam 12.5 idi... eğer bu seviyeyi de geçerse ne siz sorun ne ben söyleyeyim. İpin ucu iyice kaçar. Kalbi olan bulaşmasın...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Bunlar da sırası ile Haftalık ve Günlük grafikleri...

Görüntü fena değil. Macera arayan ve sabredebilecek olanlar için fırsat çıkabilir...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Bunlar da sırası ile Haftalık ve Günlük grafikleri...

Görüntü fena değil. Macera arayan ve sabredebilecek olanlar için fırsat çıkabilir...

Piyasa Değeri(TL)876.828.061 Özsermaye(TL)*715.218.860 Sermaye(TL)148.867.243 Net Kar(TL)71.420.460

uzatma koçari bu verilere sahip bir firmanın nesinden korkuyor da almakta tereddüt ediyorsun diyorum bu gecelik.
    sabah ola hayr ola

iyi geceler

bizim dükkanda az önce şu yukarıda söylediklerimi söyledim kararımı verdim sayılır
    Benimde hatırladığım galiba 2000 di yada 99 haftalarca kazandıran hisse olduğudur ve o muhteşem çıkışından sonra sürünüyor oluşudur. yalnız o zaman bir hikayesi vardı o zaman park testil di ve maden işine falan mı girecek yada birleşeceklermiydi öyle bi şey. 20 sene sonra hemşehrim ciner bir güzellik yapar bir hikaye uydurur, bir atağa kalkar diye düşünüyorum açıkçası, hani o ne siz sorun ne ben söyleyeyim diyorsunuz ya o.
    teşekkürler sayın T/A

not. grafiği büyütüp o muhteşem çıkışının tarhine bakmamıştım şimdi baktım, evet hafızam yanılmıyor, 99/2000 miş.
    Son düzenleme : koçari; 01-02-2021 saat: 00:02.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,169
    emeklerinize sağlık üstat
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

5. beyaz atlım
    eccük bana da bırakırsın artık

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,006
    Burası İstanbul.
    Özleyen var mı?

https://youtu.be/0I9nWTnNK-w

İstanbul u diyorum canıııım..
    Bardak bahanesi
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,169
     Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    beyaz atlım
    az bana da bırakırsın artık
    yahu komutan benim ne zaman tavandan mal aldığımı gördün
    ha furursa tabana bakarız
    ha giderse zaten benim değildir
    üstat yazmış zati
    547 537 önemli üzerinde beyaz ata binmiş gelin misali
    ya nasip
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

8.  Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    yahu komutan benim ne zaman tavandan mal aldığımı gördün
    ha furursa tabana bakarız
    ha giderse zaten benim değildir
    üstat yazmış zati
    547 537 önemli üzerinde beyaz ata binmiş gelin misali
    ya nasip
    Büyük konuşmuş olmayayımda tabanı rüyanda görürsün beyaz atlım, hisseyi kopardılar bile hemde puslu havada.

Ha şu siz kürecilerin onay monay dediği şey varya ona gelirse karışmam.

Sayfa 1037/1078 İlkİlk ... 375379379871027103510361037103810391047 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •