Sayfa 1039/1195 İlkİlk ... 39539939989102910371038103910401041104910891139 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 8,305 - 8,312 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

İçişleri Bakanı Soylu, Suriye'den terör örgütü mensuplarınca Gaziantep'in Karkamış ilçesine yönelik havan saldırısında 3 kişinin yaşamını yitirdiğini açıkladı.

Milli Eğitim Bakanı : Hayatını kaybedenlerden birisi öğretmen birisi çocuk

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan : (Sisi görüşmesi ) Bu görüşmelerle birlikte, bize karşı Akdeniz’de tavır içinde olanlara yönelik burada biz barışı ikame edelim, onunla beraber yolumuza inşallah devam edelim

Erdoğan: "(Mısır Cumhurbaşkanı Sisi ile görüşme) Bir süreç başlayabilir demiştik. Böyle bir sürecin başlaması için burada adım atılmış oldu."

Erdoğan: "Türk milleti ile Mısır halkının geçmişteki birlikteliği bizim için çok önemli. Yeniden niye olmasın, yeniden niye başlamasın? Bunların sinyalini verdik."

Erdoğan: "(Pençe-Kılıç Harekatı) Biz bu operasyonla ilgili ne Sayın Biden'la ne Sayın Putin'le herhangi bir görüşme yapmış değiliz."

Erdoğan: "(Pençe-Kılıç Harekatı) Türkiye'nin güvenlik teşkilatı, bizler icazetli çalışmıyoruz. Kararı verir, adımı atarız. Amerika'nın da artık bizi bilmesi lazım."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Recep : "Para cezası demek ki bunları ıslah etmiyor. Para cezasının dışında atılacak adımları da ilk Kabine Toplantımızda inşallah masaya yatırırız ve oradan da bunların üzerine ayrıca gideriz."

Bim -3,37
    Migros -4,26
    Şok -3,73

4. Kilicdaroglu, Soylu'ya hakaret davası açtı.
    Tazminat 200 bin tl.

5. Altıncı tayfası gene zamanı geldi diye pompalıyor..
    Dxy dip yaptı gibi duruyor.. Beklediğimden erken oldu..
    Kira sertikaları da geldi.
    Can sıkıcı..
    Yerliler çok dayak yedi. 1025/125$ a vurdururlarsa
    Türk fintwit ekollerinin parçalarlar.. Kağıt o, da kurtarmaz.
    Memento mori

6.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Bu kez bir lise, iki ev ve bir Tir'a isabet etmiş.
    2 vatandaşımız yaşamını yitirmiş.
    Saldırıda yaşamını yitiren çocuk Chp İzmir Mv. Mahir Polat'ı yeğeni olduğu açıklandı.

7.  Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Recep : "Para cezası demek ki bunları ıslah etmiyor. Para cezasının dışında atılacak adımları da ilk Kabine Toplantımızda inşallah masaya yatırırız ve oradan da bunların üzerine ayrıca gideriz."

Bim -3,37
    Migros -4,26
    Şok -3,73
    Sadece gıdaya bakmamalı, son 1 yılın bilancolarına bakınca net şekilde görülüyorki devlet 1 zam yaptıysa şirketler en az 2 zam yapmış, doğalgaza elektriğe bu kadar zam geldi şirketler çok zarar edecek gördükki en az kârını artıran %300 artırmış, asgari ücret çok arttı işveren zor dudumda deniliyordu işverenlerin keyfi yerinde !!!
    Devlet insafsızlık yapıyorsa, şirketler çarpı 2

Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Kilicdaroglu, Soylu'ya hakaret davası açtı.
    Tazminat 200 bin tl.
    5 kuruşluk olsa daha iyiydi
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Sayfa 1039/1195 İlkİlk ... 39539939989102910371038103910401041104910891139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •